סקרלט ג'והנסון תובעת את חברת Disney

בעקבות השחרור של "האלמנה השחורה" של Disney בשירות הצפייה הישירה ביחד עם יציאת הסרט למסך הגדול, סקרלט ג'והנסון תובעת את חברת הענק עבור פיצויים כספיים

אם עקבתם אחרי כל חדשות הקולנוע שלנו במהלך הקורונה, ראיתם ככל הנראה שהסרט שספג הכי הרבה דחיות ועיכובים בגלל מגפת הקורונה, שהתחיל חודש לפני יציאתו, היה סרט הקומיקס המצופה "האלמנה השחורה" בכיכובה של סקרלט ג'והנסון.

העיכובים נמשכו כל כך הרבה זמן שסדרות הגיבורים של Marvel בשירות הצפייה Disney+ יצאו וחברת Disney אפילו שיחררה את סרט הלייב-אקשן המצופה שלה "מולאן" בשירות הצפייה, מה שככל הנראה הוביל להחלטה לשחרר באותה צורה את "האלמנה השחורה" ביחד עם שיחרור קולנועי ברחבי העולם. מה שלפי דעת הכוכבת גרם למשכורת הנמוכה שלה עבור הסרט.

לפי דיווח חדש, ג'והנסון מגישה תביעה נגד חברת Disney על הפרת החוזה שבין השחקנית לחברת הענק, לפיו הסרט ישוחרר רק בבתי הקולנוע והמשכורת של השחקנית תקבע לפי מספר מכירות הכרטיסים של הסרט. סעיף בתביעה אומר:

Disney בכוונה יזמה הפרת הסכם של Marvel, ללא הצדקה, על מנת למנוע מגברת ג'והנסון מלהרוויח במלואה מהעסקה שלה עם Marvel.

חברת Disney שיחררה הצהרה משלה עבור התביעה בתקיפה נגד ג'והנסון:

עצוב ומטריד בחוסר ההתייחסות לההשפעות הגלובליות הנוראיות של מגפת הקורונה. Disney השלימה לגמרי את החוזה של גברת ג'והנסון ובנוסף, השיחרור של "האלמנה השחורה"

שני הציטוטים לקוחים מהלינק הבא.

מי לדעתכם צודק בויכוח על היציאה של "האלמנה השחורה" ומה יהיה עתידה של הכוכבת האהובה אם באמת תשרוף את הגשר שלה עם Disney? כתבו לנו בתגובות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה