ליהוקי הקאסט לסרט האנימציה החדש של "סקובי-דו" הושלמו

סקובי דובי דו – אולפני Warner Bros. חושפים את צוות הקאסט שידובב את החמישיה האהובה בסרט האנימציה החדש.

אולפני Warner Bros. לא מפסיקים לייצר לכולנו עוד ועוד תוכן אנימציה חדש.
אחרי הטריילר ל"באטמן נגד צבי הנינג'ה", מגיע תור חמישיית חוקרי העל טבעי לסרט משלהם באורך מלא- ועכשיו נראה שנמצאו המדובבים לכל החמישייה:

  • את דמותו של פרד ידובב זאק אפרון (Zac Efron)– המוכר מסרטי "היי סקול מיוזיקל", "האמן הגדול מכולם" ו-"משמר המפרץ".
  • את דפני תדובב השחקנית אמנדה סייפריד (Amanda Seyfried)– שמוכרת ביותר מהופעותיה בסרטי "מאמא מיה", "טד 2" ו-"עולם הזמן".
  • את וולמה החוקרת תדובב ג'ינה רודריגז (Gina Rodriguez)– המוכרת מהסדרה "ג'יין הבתולה" ומעבודת הדיבוב שלה בסדרה "פה גדול" מבית Netflix.
  • דמותו הסטלנית והפחדנית של שאגי תדובב על ידי השחקן וויל פורטה ( Will Forte)– שהופיע בסדרה "האיש האחרון בעולם" ובעבודת הדיבוב שלו בסרט "גשם של פלאפל".
  • והכי חשוב- סקובי דו בעצמו ידובב על ידי פרנק ולקר (Frank Welker)- שדובב את הדמות בתחילת דרכה בסדרה "סקובי-דו איפה אתה?" בשנים 1969-1970.

יחד עם צוות המדובבים- נחשפו שמות נוספים העתידים לקחת חלק בפרויקט, בינהם הבמאי טוני סרוון (Tony Cervone).
את תפקידי המפיקים יחלקו כריס קולומבוס (Chris Columbus), פאם קואטס (Pam Coats) ו-אליסון אבט (Allison Abbate)- כולם עבדו בעבר על סרטים שונים שזכו להצלחות כמו "ענק הברזל", "מולאן", סרטי "הארי פוטר" ועוד.

נחשף גם שמו של הסרט, שייקרא בפשטות- "סקוב" או באנגלית "Scoob", ובו חבורת מסתורין בע"מ ישלבו כוחות עם דמויות אחרות של אולפני Hanna-Barbera- היוצרים של סקובי וחבורתו, על מנת להלחם בנבל דיק דאסטרדלי (Dick Dastardly) ולהציל את העולם מתוכנית מרושעת.

סקובי-דו וחבורתו נוצרו בשנת 1969 ומאז לא הפסיקו לייצר תוכן חדש, בין אם מדובר בסרטי לייב אקשן בשנים 2002-2004, סרט קרוס-אובר עם באטמן ואפילו פרק קרוס-אובר עם סדרת "על טבעי" האהובה בשנה האחרונה.

הסרט "סקוב" עתיד לצאת בתאריך 15/05/2019

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה