Secret Files Tunguska

Secret Files Tunguska עושה דרכו אל ה-Switch

Secret Files Tunguska, משחק ההרפתקאות והמסתורין של Deep Silver עושה את דרכו למערכת ה-Switch

Secret Files Tunguska עושה הסבת מקצוע ומגיע למערכות ה-Switch החל מה-30 לנובמבר. מדובר במשחק הרפתקאות מלא במסתורין ומתח שמחולק לכמה פרקים כשהפרק הראשון הוא Tunguska.

הסיפור מאחורי סדרת המשחקים הזו מתחילה בהיעלמות של מדען מאוד ידוע שחוקר את מה שנקרא “Tunguska Catastrophe”, נינה בתו של המדען והעוזר שלו מקס יוצאים למסע חיפושים ונגררים לתוך עולם אפל של קונספירציות. במסע סובב עולם עם ארגונים מהפחות סימפטים בעקבותיהם הם מעמידים את חייהם בסכנה וככל שהם מתקרבים לחשוף את האמת- הסכנה רק גדלה.

המשחק יעניק כ-12 שעות של מתח, מסתורין והרפתקה. תשחקו את נינה או מקס, תפגשו עשרות דמויות כל אחת עם סיפור רקע משלה, תיתקלו בחידות ופאזלים שיעשו לכם קצת קשה את הדרך ועוד דברים מחכים לכם.

https://www.youtube.com/watch?v=N8_2z74jalg

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה