Secret World Legends

Secret World Legends מוצג בטריילר חדש

Secret World Legends יצא ב-26 ביוני, ויש לנו גם טריילר חדש!

Secret World Legends הוא משחק RPG כמו המשחק הקודם בסדרה The Secret World, אך בניגוד למשחק הקודם הוא יהיה free-to-play. הפעם תהיה יותר התמקדות על החוויה האינדיבידואלית של כל שחקן, על העלילה הנרחבת ועל המסע של השחקן בין מקומות בעולם המודרני.

Secret World Legends יציג מערכת לחימה חדשה לגמרי, מערכת התקדמות מחודשת, גרפיקות מודרניות יותר ועוד. כל שחקן יכול לבחור לחקור ולשחק את הסיפור לבד, או לשחק עם שחקנים אחרים. ב-Agartha, שזה בעצם מקום במשחק, תוכל להיפגש ולחבר עם מאות שחקנים אחרים, אך בשאר המפה תהיה הגבלה יותר נוקשת של כמות השחקנים בכל אזור, כדי “להכניס” את השחקנים לאווירה, וכדי שהפוקוס יישאר על המשחק האישי שלך.

ב-Secret World Legends שחקנים יצללו אל תוך מלחמת צללים נגד העל-טבעי בהרפתקה שמחברת בין העולם שלנו התחומי המיתוס והאגדה העתיקה. כאשר שחקנים חוצים את הגלובוס הם נכנסים אל הלא נודע, והם יצטרכו לחשוף רמזים, להשתמש בשכל שלהם  וביכולותיהם של הדמויות שלהם. יעמוד לרשותם ארסנל נרחב מאוד של כלי נשק, ציוד וכוחות אחרים, אותו יוכלו לעצב ולשנות בהתאם לרצונם. כל אלה ייתנו לשחקנים את הכוח להילחם את בכוחות החושך. שחקנים יכולים לשחק לבד וליהנות מעל 100 שעות של סיפור בקצב שלהם, או להרכיב צוות עם שחקנים אחרים ולחקור את העולם ביחד.

ובנוסף, יצא כאמור טריילר שחושף קצת מה אנחנו אמורים לצפות מהמשחק.

Secret World Legends ייצא ב-26 ליוני למחשב בלבד.

אודות ברק שפר

ברק שפר, בן 17 מפתח תקווה, גיימר בעל חוש יצירתי מאז ומתמיד, משחק בכל ז'אנר אם המשחק מעניין, מרכיב ומפרק מחשבים להנאתי למרות שבעבר הייתי console peasent.

השאר\י תגובה