טריילר אחרון לסדרה “הקריסטל האפל: עידן המרד” מבית Netflix

Netflix שחררה את הטריילר האחרון והרשמי לסדרת הפנטזיה “הקריסטל האפל: עידן המרד”. הסדרה מבוימת על ידי לואי לטריה, במאי “התנגשות הטיטאנים” ו”האשליה” ונוצרה על ידי ג’פרי אדיס בשותפות עם וויל מת’יוס ובסיועו של המפיק חאבייר גרילו-מרקסואך. הסדרה מבוססת על סרטם של ג’ים הנסון ופרנק אוז “הקריסטל האפל”, שעלה למסכים ב-1982. השוני ביניהם הוא זמן ההתרחשות. הסדרה מתרחשת באירועים הקודמים לסרט המקורי, התקופה בה הסקססים מנסים למנוע את התגשמות הנבואה של הגיבור גלפלינג. 

הסדרה משווקת חודשים רבים וחושפת בטריילר החדש טכנולוגיות ויזואליות מרהיבות בשילוב עם יצורים אפים ותפאורה יוצאת מגדר הרגיל. בנוסף, השימוש בבובות מעורר התפעלות. הסדרה עוקבת אחרי שלושה גלפלינגים – בריה (אניה טיילור-ג’וי), ריאן (טרון אגרטון) ודיט (נטלי עמנואל) כאשר הם מגלים שהסקקסים מתכננים לגרום לאירוע הרסני לסביבה, המכונה The Darkening, בעזרת השימוש בקריסטל האמת ,מקור לכוח עצום. 

הטריילר כעת זמין לצפייה ברשת והסדרה תעלה ב-30 באוגוסט 2019. אתם מוזמנים לצפות בקישור המצורף למטה:

הסדרה מציגה בדומה לסרט המקורי “הקריסטל האפל” מרדנות מול כוחות רעים. אומנם היא משוכללת יותר בטכנולוגיית הקולנוע ובעלת ערכי הפקה גבוהים יותר, מעריצי הזיכיון הוותיקים נראים מרוצים מהסדרה החדשה ועד כה נראה כי הסדרה תהיה מבטיחה מאוד ותעלה על המקור.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה