חינוך מיני: הסדרה חוזרת לעונה שנייה בנטפליקס

נטפליקס הודיעה סוף סוף שהיא מחדשת את קומדיית-הדרמה הבריטית המצליחה שלה, "חינוך מיני", לעונה שנייה.

"חינוך מיני" מספרת את סיפורו של נער מתבגר בתול בשם אוטיס (אסא באטרפילד) המחליט עם ידידתו החדשה מייב (אמה מק'קיי) להקים מרפאה טיפולית מחתרתית שמטרתה לעזור לנערים עם בעיות במיניות, לפי הפילוסופיה של אמו הסקסולוגית של אוטיס- דר. ג'ין מלבורן (ג'יליאן אנדרסון).

עד כה נשמע כמו כל קומדיית-דרמת נעורים בסיסית, שבעיקר בזכות מבטאה הבריטי מעלה את הזיכרון של סדרה אחרת שאי אפשר להתעלם ממנה, כמובן הסדרה- "סקינס". אך, הסדרה הצליחה בדרך מאוד מיוחדת להפתיע את הקהל עם הצגת בעיות מיניות שקיבלו פחות במה במדיה, ודרך מתוחכמת להתמודד אתם, ביחד עם הומור טוב ודרמה שתגרום לכולנו לדאוג באמת בשביל הדמויות.

אחרי עונה ראשונה עם הצלחה ענקית הן בביקורות והן אצל הקהל שהגיעה בתחילתה של שנת 2019, נטפליקס החליטה בשל הביקוש הרב לא לחכות עם העונה השנייה, והודיעה על תחילת הפקת עונה באביב של השנה הזו. כל הקאסט האהוב אמור לחזור לעונה החדשה, ביחד עם לורי נאן היוצרת והמפיקה בפועל והבמאי בן טיילור. סגנית נשיא נטפליקס- סינדי הולנד אמרה:

לורי נאן הצליחה לשלב בין חוויות נעורים מביכות והרבה הומור ולב ב- "חינוך מיני". ביחד עם קבוצת- "Eleven" ועוזר המפיק בפועל והבמאי – בן טיילור, היא יצרה סדרה איתה הזדהו כל חברי נטפליקס מסביב לעולם.

בזמן האחרון, נטפליקס הגיעה לשיאים חדשים של הצלחה עם החומר המקורי שלה, עם סדרות מצליחות כמו- "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה", "דברים מוזרים" ואפילו עם סרטים כמו: "מראה שחורה: בנדרסנאץ'", ועוד כל כך הרבה דוגמאות.

לפי דיווחים חברת השידור הענקית תוציא ב-2019 עד כ-15 מיליארד דולר על תוכן מקורי, כך שתאמינו לי שיש לנו עוד הרבה דברים טובים לצפות להם השנה, אם זה עונות חדשות לסדרות מצוינות כמו- "חינוך מיני" או סדרות וסרטים חדשים שכולנו לא יכולים עוד לחכות להם.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה