חבילת ההרחבה החדשה ל-Shadow of the Tomb Raider זמינה כעת

Shadow of the Tomb Raider: The Grand Caiman היא חבילת ההרחבה החדשה למשחק, והיא זמינה כעת להורדה.

נראה ש-Eidos Montreal ו-Crystal Dynamics ממשיכים להפתיע ולהוסיף תוכן למשחק Shadow of the Tomb Raider. עם חבילת הרחבה חדשה העונה לשם The Grand Caiman וזמינה כעת להורדה. בעלי ה-Season Pass יכולים פשוט להוריד את התוכן החדש ולשחק בו, אבל מי שמעוניין ניתן גם לרכוש אותה בנפרד. עבור חבילת ההרחבה שוחרר טריילר חדש (בו ניתן לצפות בתחתית העמוד).

ב-The Grand Caiman אנחנו רואים את Lara נלחמת כנגד ישות אל עוצמתית ונאבקת בשכירי חרב. כל זה על מנת להציל את תושביי הכפר של San Juan. מלבד כל זה אנחנו גם זוכים לקבל כאן עוד אתגר קבר לפתור ותוכן נוסף לסיפור הקיים. כמו בכל חבילת הרחבה, Lara וכל להיג לעצמה ציוד חדש כמו התלבושת Reptile Hide, המחזקת התנגדות נגד קליעים. נוסף לכך היא גם מקבלת יותר XP על הריגות באמצעות תקיפה.

עוד פריט מגניב שנכנס למשחק הודות לחבילת ההרחבה הוא Whispering Scourge. מדובר ברובה עצר. מה גם שאנחנו מקבלים יכולת חדשה, העונה לשם Volcano. אותה יכולת מאפשרת לנו לייצר תחמושת תבערה עבור רובים, שהופכת את הרובה ליעיל במיוחד כשמדובר בלחימה עם בשר ודם. אז אם כל זה לא הצליח לשכנע אתכם ללכת ולשחק ב-Shadow of the Tomb Raider: The Grand Caiman אול הטריילר כן. ההרחבה זמינה עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

מה אתם חושבים על חבילת ההרחבה החדשה למשחק? מה אתם הכי מצפים לו? מה רציתם לקבל בחבילת ההרחבה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה