משחק הקיקסטארטר Shadowrun Returns ישוחרר ל-IOS ואנדרויד היום

Harebrained Schemes היא חברה לפיתוח משחקים אשר ניסתה את מזלה באתר KickStarters שנותן אפשרות לפרויקטים קטנים לממן כסף לפיתוח. החברה הצליחה לפתח משחק למערכות האנדרויד וה-IOS. החברה הכריזה הבוקר שהמשחק ישוחרר היום.

Harebrained Schemes גילו כי הגרסאות  Shadowrun Returns לקהל שהשתתף במימון תשוחרר ב -26 בספטמבר. כפי שהוא ממשיך לחיות, זה יהיה זמין ב-Market של גוגל וב-Appstore של אפל ב-10 דולר.

בהודעה רשמית של אותה  הקוצה  בדף Kickstarter, הצהירו, "כאשר ירדן יצר את העולם המקורי של Shadowrun, הוא לא ציפה שאנשים יום אחד יתקשרו עם העולם שלו באמצעות מגע.
"זה מאוד משמח שההתלהבות להגדרת המשחק הזה עמדה במבחן זמן ושעכשיו אנחנו יכולים לספק אותו בהתקנים ניידים לדור חדש של גיימרים."

Shadowrun Returns מסמנת את חזרתו של הזיכיון לאחר מהדורה מחודשת הכושלת מ-FASA. המשחק מומן באמצעות Kickstarter ולמעשה הצליח לנפץ את מטרותיו די מהר.

למי שלא מכיר את המשחק האגדי Shadowrun נאמר בקצרה כי הוא מדבר על ריצה קדימה לשנת 2054 (משנת 1993..) וניהול נכסים ושימוש בחכמת רחוב ומעשים מלוכלכים בשביל להצליח בשכונה. כמו GTA רק הרבה יותר מלוכלך וישן. ( תודה ל-Iphoner על המידע  הרלוונטי )

Apple:
 https://itunes.apple.com/us/app/shadowrun-returns/id667026182?ls=1&mt=8 

Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.harebrainedschemes.shadowrun 

סרטון הטריילר של המשחק: – *מחשב*

 

תמונות מהמשחק: – *IOS*

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה