טריילר חדש לסדרה She-Ra חושף לנו פרטים חדשים

קומיקון ניו יורק ממשיך לספק את הסחורה ומביא לנו טריילר עבור She-Ra and the Princesses of Power והמון פרטים חדשים.

לאחר טיזר והמון רעש סביב החידוש לסדרת האנימציה, She-Ra and the Princesses of Power מקבלת טריילר חדש במהלך כנס הקומיקון השנתי בניו יורק. הטריילר מכיל המון תוכן ומידע, וגם הפנאל של הסדרה הניב המון מידע חדש אודות הסדרה החדשה שתעלה לנטפליקס ב-16 בנובמבר.

אחד הפרטים החשובים בחידוש של הסדרה זו העובדה שהנסיכה אדורה לא הולכת להסתיר את הזהות שלה בתור She-Ra מפני חבריה הנמצאים בקבוצת המורדים. הטריילר חושף לנו בפעם הראשונה את החורים בסיפור מוצאה של הגיבורה מהסדרה המקורית.

לפי איך שזה נראה בטריילר, אדורה הולכת לפגוש בקבוצת המורדים בפעם הראשונה בתור She-Ra הלוחמת האגדית. המורדים מגלים לה את הנבואה שאומרת כי הלוחמת האגדית תשוב להילחם לצד קבוצת המורדים, בזמן שבו הם הכי זקוקים לה. אדורה מחליטה לחבור אל קבוצת המורדים במטרה לזכות באמונם, משום שבהיותה חלק מצבאו של הורדק אין להם כל כוונה לבטוח בה על כל הפשעים שהיא חוללה.

חברת Dreamworks שהיא אחת מהשותפות ליצירת הסדרה המחודשת, חשפה את הפוסטר החדש עבור הסדרה.

She-Ra: Princess of Power

דבר נוסף שנחשף במהלך הפאנל של She-Ra and the Princesses of Power זו החשיפה שבסדרה הולכות להיות 2 דמויות שייצגו את הקהילה הלהט”בית. הידיעה הזו נחשפה במהלך הפאנל על ידי ריאיון עם הכותבת וכמה ממדובבי הסדרה, וכשנשאלו על ידי המעריצים מי הם ומה סדר הגודל שהעניין יקבל במה, הם נאלצו להתאפק ולא לחשוף עוד מידע אודות הנושא, בכדי לא להרוס לצופים את הסדרה.

נדמה שלאט לאט גם המוסכמות של עולם האנימציה לילדים הולכות ומתעדכנות עם חיי היום יום, משום שעוד סדרות מצויירות שמכוונות לילדים מראות מציאות בה דמויות מצויירות גם יכולות להיות חלק מהקהילה הלהט”בית, ועל כן ישר כוח!

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה