שי-רה ונסיכות הכוח קיבלה תאריך יציאה לעונה שנייה

Netflix הודיע שתאריך היציאה של העונה השנייה של She-Ra and the Princesses of Power (שי-רה ונסיכות הכוח) הוא 26 באפריל.

Netflix הודיעה על האתחול של שי-רה, דמות הקשורה ל-הי-מן ושליטי היקום הקלאסי משנות השמונים, בסוף 2017. אל תפקיד מפיקת הסדרה, מותנה נואל סטיבנסון ששינתה לחלוטין את עיצוב הדמויות המקוריות משנות ה-80. תגובת המעריצים החריפה הגיע מיד לאחר מכן, אך Netflix, סטיבנסון והיוצר המשותף של שי-רה, ג'יי מייקל סטרצ'ינסקי עמדו מאחורי העיצוב מחדש.

למרות התגובות המוקדמות, הטריילר שיצא ל-She-Ra and the Princesses of Power בקומיקון ניו יורק התקבל באופן כל כך חיובי ונלהב שבסופו של דבר הוקדמה הבכורה של העונה הראשונה. לאחר שהתכנית שוחררה בסוף 2018, היא קיבלה שבחים ממבקרים וצופים כאחד. לכן זה לא מפתיע ש-Netflix הכריזה על עונה 2 לסדרה של DreamWorks. הבכורה תהיה ביום שישי, 26 באפריל, רק שלושה חודשים מהיום. החדשות נחשפו באמצעות סרטוני וידאו ששוחררו במדיות החברתיות השונות שבהם מספר קליפים מעונה 1:

העונה הראשונה הסתיימה כשאדורה הצליחה לאחד את הנסיכות השונות של את'ריה תחת ברית חדשה, בעוד שחברתה הכי טובה לשעבר, קאטרה (אמנדה מישלקה) הובילה צוות אויבים משלה. למרות שבסיום העונה 1 שי-רה ובעלות בריתה הצילו את Bright Moon, צוות Horde לא מראה סימני כניעה ועוד יחזור.

אף קטע מהעונה השנייה לא נראה בסרטון, אבל מעריצים יכולים לצפות שכל הדמויות האהובות עליהם יחזרו, ולפי ספוילר שהתגלה בטעות במהלך קומיקון ניו יורק 2018, אליהם יצטרפו עוד שתי דמויות להט"ביות חדשות.

She-Ra and the Princesses of Power עונה 2 תעלה אל Netflix ב-26 באפריל 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה