Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3 עם קמפיין מיוחד להזמנה מוקדמת

אי פעם רציתם לשחק צלפית (נקבה כמובן) במקום צלף? אם כן, זהו יום המזל שלכם, רק אם אתם ממש אוהבים להזמין משחקים בהזמנה מוקדמת מהצד, כי ההזמנה המוקדמת של Sniper Ghost Warrior 3 תפתח לכם קמפיין מיוחד למצב לשחקן יחיד בו תככב גיבורה חדשה, כפי שהמפרסמת CI Games חשפה היום.

"The Escape of Lydia נותן לשחקנים להיות צלפית ולהשלים את משימות ה-Prequel שירחיבו את הסיפור [של המשחק]," כתבה CI Games בשחרור מיוחד לעיתונות. המפרסמת גם שיתפה איתנו את התמונה של הדמות בה תשחקו בקמפיין המיוחד (המופיעה כאן למטה), והיא לא באמת משהו מיוחד ושונה מהגיבורות שראינו במשחקי מלחמה אחרים, אבל אני אתן לכם לשפוט בעצמכם.

sniper-ghost-warrior-3-escpe-of-lydia

כרגע, לא ידוע אם התוכן החדש יהיה זמין בנפרד לאחר שחרור המשחק, אבל מההכרות שלי עם משחקים מהסגנון אני לא חושב שהם ירצו לבזבז עבודה גדולה כל כך מבלי לגבות מאיתנו עוד כמה שקלים בשביל לשחק בה.

Sniper Ghost Warrior 3 יגיע ב-27 בינואר ל-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי, ואתם מוזמנים לספר לנו בתגובות מה אתם חושבים על הקמפיין החדש והאם אתם חושבים שהוא באמת שווה הזמנה מוקדמת?

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה