Sniper Ghost Warrior 3

Sniper: Ghost Warrior 3 – נחשפו העלילה והדמויות במשחק

אז מה תהיה העלילה ומי יהיו הדמויות ב-Sniper: Ghost Warrior 3?

Sniper: Ghost Warrior 3 הוא משחק לחימה מגוף ראשון שעתיד לצאת בחודשים הקרובים תחת הפצתה של חברת CI Games. עד עכשיו, עדיין לא היה ברור מה תהיה העלילה או הדמויות שנראה במשחק השלישי בסדרה, אבל בימים האחרונים פירסמה החברה את עלילת המשחק ואת הדמויות שיופיעו בו.

במשחק נשחק את Jon North שמשרת ב"פיקוד המבצעים המיוחדים המשולבים" (JSOC) האמריקאי, ומגיע לגאורגיה שנמצאת בדיוק בין מערב אסיה למזרח אירופה ולכן משמשת נקודה אסטרטגית חשובה. בינתיים בגאורגיה מתחילה מלחמת אזרחים אלימה, ותפקידנו לחסל את מנהיגיה ולגרום לסיומה.

ל-Jon North יש אח צעיר שנהרג שנתיים קודם לכן בתקיפה ש-Jon היה נוכח בה אך לא הצליח להציל את אחיו. אחת הסיבות ש-Jon מגיע לגאורגיה מתוקף תפקידו, היא על מנת לנקום בקבוצה הפוליטית (Separatists) שגרמה למותו של אחיו Robert. לגאורגיה מגיע Jon עם צוות מיומן שבחר לעצמו; Lydia Jorjadze – חיילת לשעבר ושכירת חרב שלחמה לצידו של Jon באפגניסטן, ו-Raquel Shein – לוחמת מוסד שרוצה למצוא מדען בשם Flostov בשל הוראת חיסול של המוסד הישראלי.

אין ספק שעלילת המשחק והדמויות שיופיעו בו נשמעים מאוד מעניינים, ואני אישית כבר מחכה לשחק במשחק הזה כשיגיע ב-4 באפריל השנה. מה דעתכם על העלילה והדמויות? ספרו לנו בתגובות!

אודות שחר פנקס

בן 16, תלמיד לביולוגיה ומדעי המחשב, מתגורר בתל מונד, חובב מושבע של משחקים, קולנוע וכל שטות קטנה שקשורה אליהם.

השאר\י תגובה