המשחק Solar Ash Kingdom נחשף

המשחק החדש של Heart Machine נקרא Solar Ash Kingdom, והוא מרהיב.

מי מכם שזוכר את Heart Machine (אותו סטודיו העומד מאחורי Hyper Light Drifter), אז דבר ראשון, כל הכבוד לו. אותו סטודיו מבשל לנו משהו חדש בשם Solar Ash Kingdom. המשחק החדש עתיד לצאת עבור ה-PC באמצעות החנות של Epic Games. לכבוד ההכרזה החגיגית זכינו גם לקבל טריילר עבור המשחק החדש.

חברת Annapurna Interactive היא המפיצה שלו, ונכון לרגע זה לא ידוע על פלטפורמות נוספות אליהן המשחק יגיע. Alex Preston מ-Heart Machine אמר את הדברים הבאים בריאיון:

המשחק מכיל בתוכו סדרה חדשה לגמרי של חידושים מרכזיים וטכנולוגיה. אנחנו שואפים לספר עלילה יפייפיה באמצעות העולם, האטמוספירה, הדמויות ואפילו המשחקיות שלנו. כל הבט במשחק נבחן בדקדקנות רבה, מה שמצריך השקעה רבה של זמן. תודה שנשאתם איתנו את השתיקה היחסית שלנו, אנחנו כל כך שמחים להתחיל ולדבר על המשחק ועל התהליך העומד מאחוריו בבלוג שלנו devlog and beyond.

Preston עוד הוסיף ואמר כי הסטודיו מעוניין להציג את המיטב שלו עבור הקהל, ולהראות להם כמה רחוק הם הגיעו. היישר מהימים שלהם עם אומנות פיקסלים ועד עצם היום הזה. בהתייחס לאימרה הזו, נדמה ש-Solar Ash Kingdom תופס את אותה אווירה סוריאליסטית שהגדירה את המשחק הראשון של Heart Machine.

מה אתם חושבים על המשחק החדש של Heart Machine? האם הוא באמת יעמוד בציפיות של המפתחים? ייתכן ונזכה לראות אותו מגיע לעוד פלטפורמות בעתיד? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה