איור של Sombra מופיע בחנות BlizzCon

כנראה שהכרזה חדשה צריכה להגיע ב-BlizzCon

בין אם זה מאומת על ידי Blizzard או לא זה לא הופך את זה לפחות מרגש. כנס BlizzCon הקרב הינו אחד הכנסים הידועים ביותר בהרזות החדשות שלו אשר נוגעות למשחקי החברה. המשחק החדש ביותר של החברה Overwatch מצופה מאוד על ידי השחקנים שמחכים מאוד להכרזות חדשות עליו ובעיקר ההכרזה על הדמות המסתורית, Sombra.

אני כבר לא יודע אם זו טעות אנוש של אחד העובדים או “טעות” של החברה אבל עוד הדלפה שוחררה לרשת אשר נוגעת ל-Sombra. דמות ההאקרית המסתורית שהעסיקה את הקהילה הם החידות והצפנים שלה אמורה להיות הדמות הבאה במשחק בשבילנו. עד עכשיו לא באמת ידענו איך Sombra נראית אבל בכתבה שפורסמה לפני כמה זמן על ידינו נכתב על הדלפה של מייל פנימי אשר מציג את Sombra, האם זהו אימייל אמיתי או זיוף לא יכולנו לומר עד עכשיו. בעקבות התקרבות תאריך הכנס חברת Blizzard מציגה בחנות שלה מגוון רחב של מוצרים מיוחדים לכבוד הכנס שנעים ממוצרים של World Of Warcraft ועד לבובה של הציפור האהובה של Bastion. בפוסט רנדומלי שהועלה ב-Reddit פורסמה תמונה של איור שנמכר בחנות שבו מוצגת האחת והיחידה Sombra. לפי מה שניחשתם הדמות שבחנות כמעט וזהה לדמות שהייתה במייל הפנימי המודלף. מה שעוד תורם לאמינות של ההדלפה היא שבאיור כתובה חתימתו של John Polidora, המאייר הראשי של דמויות Overwatch/WoW.

Sombra BlizzCon

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה