logo sonos Lunar White

“סאונד גאוני, בדרך שלך” – חברת Sonos מושקת בישראל!

בין אם שמעתם עליה ובין אם לא, חברת Sonos נחשבת כיום לאחת מחברות הסאונד הטובות בעולם, כאשר היא מציגה שלל מערכות שמע איכותיות לבית, הדוגלות במספר טכנולוגיות מרשימות במיוחד לצד עיצוב מודרני ופשוט

לטובת אלה שלא מכירים, חברת Sonos מציעה רמקולים בטכנולוגייה חדשה, המאפשרת לנו לבחור מה נרצה לשמוע ברחבי הבית ואיפה. האפליקציה הייחודית של Sonos מתחברת ליותר מ-100 שירותי סטרימינג שונים, החל מ-Spotify ועד ל-AirPlay 2, כולל פודקאסטים, ספרי קול, רדיו ועוד. באמצעות האפליקציה או באמצעות עוזר קולי מובנה (כולל תמיכה בישראל לצד ההשקה) נוכל לשלוט במוזיקה בלי כל מאמץ.

כמו כן, במידה ותחזיקו מספר רמקולים של Sonos ברחבי הבית שלכם, תוכלו לשלוט בשיר המתנגן בכל רמקול בנפרד מאותו מכשיר טלפון, וכן לשלוט בעוצמות הרמקולים באופן נפרד ובכך לספק מוזיקה איכותית בהתאם לחלל הבית בו מוצב הרמקול. כך בקלות תוכלו לשמוע קונצרט קלאסי בחלל המטבח ולשמוע שיר רוק עוצמתי בחדר השינה בו זמנית.

כלל המוצרים של Sonos עושים שימוש ברשת האלחוטית של הבית שלכם, ובכך מתפקדים כולם כמערכת שמע אחת גדולה, בה ניתן לשלוט בכל מקום ברחבי הבית. ההגדרה של הרמקולים פשוטה, דבר שהופך את חווית הוספת רמקול חדש למערכת קיימת לפשוטה ומהירה במיוחד.

כעת עושה Sonos עלייה רשמית לישראל, כאשר יוצעו למכירה מספר ממוצרי החברה. הרמקולים מוצעים כבר היום למכירה ברשת באג במחירי השקה מיוחדים עד ל-1.1.20, ולאחר מכן מוצרי החברה יהיו זמינים גם ברשתות נבחרות נוספות. על כל מוצרי Sonos תינתן אחריות של כשנתיים מחברת באג.

להלן המוצרים הזמינים לרכישה בארץ:

One SL\One – רמקול בעיצוב קומפקטי המתאים כמעט לכל חלל. העיצוב הקטן והפשוט של הרמקול יאפשר לכם להציב אותו בכל מקום ברחבי הבית, החל מהשיש של המטבח ועד למדף הספרים במשרד. ה-One מציג עמידות בפני לחות, דבר שהופך אותו לאידאלי במיוחד לשימוש ברחבי חדר האמבטיה. הרמקול הקטן מסוגל לתפקד כרמקול בפני עצמו אך גם מסוגל להתחבר למערכת גדולה יותר של מוצרי SONOS כאשר ישמש כרמקול סראונד.
ה-Sonos One SL (כולל עוזר קולי ורמקול מובנה) יעלה כ-890 שקלים, וה-Sonos One (ללא רמקול מובנה ועוזר קולי) יעלה כ-750 שקלים.

Play:5 – פסגת הצליל והעיצוב של Sonos. ה-Play:5 הינו רמקול הדגל של חברת Sonos, המספק סאונד עשיר ועמוק לצד עיצוב אלגנטי.
ה-Play:5 יעלה כ-2000 שקלים.

Beam: ה-Beam הינו רמקול סאונד-בר קומפקטי לטלוויזיה שלכם, שיאפשר לכם להעצים את חווית הצפייה בטלווזיה בקלות. כמו כן ניתן לחבר לרמקול מכשירים סלולאריים לטובת הזרמת מוזיקה. לצד גודלו הקטן, ה-Beam מספק סאונד רחב ומלא. הרמקול תוכנן כך שיוכל להתאים בקלות לטלוויזיה התלויה על גבי קיר או לטלוויזיה הנמצאת על גבי כוננית מבלי לפגוע בקו העיצוב או בחווית השמע.
ה-Beam יעלה כ-1700 שקלים.

Move – רמקול חכם הניתן לקחת לכל מקום. הרמקול מציע מעטפת חיצונית קשה ועמידה לטובת ספיגה של תנאי שטח שונים, החל מנפילות וזעזועים ועד לגשם ולחות, אבק ולכלוך. כמו כן הרמקול מצויד בהגנת UV בדירוג של IP56. הרמקול תומך בחיבור Wi-Fi וכן בחיבור Bluetooth.
ה-Move יעלה כ-1700 שקלים.

Playbar – סאונד-בר נוסף מבית Sonos, המציג תאימות שיא לשימוש עם מסכי טלווזיה ועם מסכי קולנוע ביתי.
ה-Playbar יעלה כ-2850 שקלים.

Sub – רמקול סאב אלחוטי המספק צלילי באס עמוקים. הרמקול כולל שני דרייברים במרכזו הפונים פנימה לטובת מניעת רעידות, כך שכל שתשמעו ממנו הוא סאונד בס איכותי וטהור.
ה-Sub יעלה כ-2890 שקלים.

מלבד למוצרים אלה יוצעו למכירה ה-Port (רכיב הזרמת מדיה עבור מערכות סאונד קיימות) וכן Amp (מגבר רב תכליתי להפעלת כלל מערכות הבידור שברשותכם).

products sonos

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה