חברת SONY הכריזה על תאריך השקתה של אפליקציית הPlayStation שלה.

חברת SONY , אישרה שאפליקציית הPlayStation שלה תהיה זמינה עבור מכשירי הiOS והאנדרואיד בצפון אמריקה ב-13 בנובמבר ובאירופה ב-22 בנובמבר.

האפליקציה מוגדרת בכדי לספק לכם את פונקציית המסך השני לכמה מהכותרים המובילים של Playstation 4. כמו כן , האפליקציה מאפשרת לכם לגשת לפרופיל ה-PSN האישי שלכם , לבדוק מה החברים שלכם עושים כרגע , לבדוק איזה גביעים קיבלתם בכל המשחקים האהובים עליכם וגם לשלוח הודעות לאנשים אחרים שיש להם את האפליקצייה ואינם ברשימת החברים שלכם אך יש להם את אחת מקונסולות המשחק של החברה כגון , ה-PS3 , PS4 והPS Vita.

בנוסף לכך, תוכלו לבצע רכישות באמצעות האפליקצייה ולהוריד את המשחקים שכרגע רכשתם ישירות לקונסולה בבית בלחיצת כפתור אחת הישר אחרי הרכישה , וגם להשתמש במכשיר הסמארטפון שלכם או הטאבלט שלכם כשלט או מקלדת אל-חוטית כדי לכבות ולהדליק את הקונסולה שנמצאת ברשותכם.

תמונת האפליקצייה.
תמונת האפליקצייה.

פרטים מלאים על האפליקצייה ניתן לראות בסרטון ההדרכה הקצר שבו תוכלו לצפות למטה.

גולשים יקרים.

תגובתכם ודעתכם חשובה לנו מאוד ! , בבקשה תגיבו באתר ובערוץ הYoutube שלנו תעשו לייק ושיתוף לכתבות שלנו בעמוד הפייסבוק של האתר ואם בא לכם , אתם יכולים להירשם לתוסף החדש שלנו באתר שמופיע לכם בצד ימין של הכתבה ונקרא "Captain up" דרכו תוכלו לעלות שלבים לצבור נקודות ומוניטין באתר ואולי תוכלו לזכות בפרסים שעליהם נדבר בהמשך !.

אודות Vadim Shpitz

שמי ואדים, הייתי כתב באתר כשנה וחצי, לבנתיים עזבתי את הכתיבה ועכשיו אני יותר עובד ועוזר לנהל את האתר מהצללים ומאחוריי הקלעים. אני משתדל מדי פעם לכתוב כתבה כלשהי, סיקור או חדשות.

2 תגובות

  1. נשמע מענין
    עוד סיבה טובה לרכוש סוני 4 😀

  2. תודה על העדכון

השאר\י תגובה