זה סופי: Sony לא מאשרת מודים ב-PS4 ו-Microsoft מתגרה

אחרי המון ציפייה למודים ל-Fallout 4 בקונסולת ה-PS4, המפתחת Bethesda הכריזה היום שהמאפיין הזה לא יגיע לקונסולת ה-PS4 ו-Microsoft מגיבה בציוץ מתגרה.

אחרי חודשים שמודים זמינים לקונסולת ה-Xbox One ולמחשב האישי במשחק Fallout 4 ואחרי המון ציפייה להם ב-PS4, המפתחת והמפרסמת Bethesda מוסרת היום: “אחרי חודשים של משא ומתן עם חברת Sony, אנו מצטערים לבשר לכם היום שלמרות שאנו כבר המון זמן מוכנים עם המודים ל-PS4, חברת Sony הודיעה לנו היום שהיא לא תאשר Mods על ידי המשתמשים ב-Fallout 4 או ב-Skyrim Special Edition.”

“כמוכם,” נכתב בהכרזה, “אנו נורא מאוכזבים מההחלטה של Sony במיוחד בגלל הזמן והמאמץ שהשקענו כדי להביא את המאפיין הזה ל-PS4 רק כדי ש-Sony תדחה אותו בסוף. המעריצים חיכו וחיכו למודים ונכון לעכשיו הם לא יגיעו – לא עבור Fallout 4 ולא עבור Skyrim Special Edition.”

וכמובן שתגובה מ-Microsoft לא איחרה להגיע, חשבון ה-Twitter של Xbox UK פרסם ציוץ שמראה את כל המאפיינים ה”רגילים” שיש ב-Xbox One (ואין ב-PS4 או שיש בתור חידוש ב-PS4 PRO): תמיכה לאחור, תמיכה בסרטי Blu Ray UHD וכמובן איך לא, תמיכה במודים של Bethesda.

גם Major Nelson לא פספס את ההזדמנות וצייץ ציוץ קצר על התמיכה במודים ב-Xbox One. נראה ש-Microsoft יחלבו את הפרה הזאת עד שהיא תמות (ואז יכינו ממנה סטייקים).

מה דעתכם על המהלך של Sony? שתפו אותנו באזור התגובות!

 

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה