חברת Sony רוכשת את אולפני הפיתוח Bungie

חברת הענק רוכשת את המפתחים של כותר Destiny, חברת Bungie בסכום מסיבי של 3.6 מיליארד דולרים

מאז ההכרזה על הרכישה של חברת Activision בידי חברת Microsoft בשבוע האחרון, עולם הגיימינג זועזע מהמהלך המסיבי של חברת הענק מאחורי ה-Xbox Series X וקרא לחברת Sony לרכוש בעצמה חברת פיתוח משחקים בסוג של מירוץ "חימוש" כביכול שמעריצים רבים מרגישים שמתרחש בין שתי החברות. כעת, חברת Sony עונה לאתגר ומכריזה על הרכישה של סטודיו Bungie בסכום של 3.6 מיליארד דולרים. עמוד הטוויטר של החברה מאחורי כותר Destiny הכריז על השותפות ביחד עם Sony.

אולפני Bungie ידועים לגימרים כהמפתחים מאחורי כותר Destiny והמשחקים הראשונים של כותר Halo. אז אין ספק שמספר מעריצים מרגישים ברכישה כסוג של מתקפה אישית מצד Sony עם רכישה של המפתח המקורי לכותר הפופולרי של Microsoft, כותר Halo.

למרות זאת, מדובר ברכישה בלבד של החברה והיא תמשיך להפיק משחקים עבור כל הפלטפורמות. כך ענתה החברה לשאלה במהלך FAQ אם המשחקים שתפתח יהיו אקסקלוסיבים לפלייסטיישן:

לא. אנחנו רוצים שהעולמות שאנחנו יוצרים ימשיכו לכל מקום בו אנשים משחקים. אנחנו נמשיך להיות מפיצים בעצמנו, עצמאים יצירתית, ואנחנו נמשיך לשאוף לקהילת Bungie אחת ומאוחדת.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

Destiny 2: Beyond Light

למרות הרכישה המפתיעה מצד Sony, הרכישה החדשה של Microsoft עדיין מרגישה מסיבית יותר ושתוביל לשינויים משמעותיים יותר בתעשייה. למרות זאת, נראה שמצפה לנו שנה מאוד מעניינת.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה