China Hero Project

Sony חושפת שבעה משחקים חדשים במסגרת China Hero Project

China Hero Project הוא פרויקט שמטרתו שיתוף פעולה בין מפתחות משחקים סיניות לבין חברת Sony

בשנה שעברה הודיעה Sony כי היא עובדת עם חמש מפתחות משחקים סינית במסגרת פרויקט חדש, China Hero Project, במטרה להביא את המשחקים שלהם לקונסולת ה-PlayStation 4. כעת Sony חושפת שבעה משחקים חדשים שיצטרפו לפרויקט.

המשחק הראשון שנחשף הוא AI-LIMIT, שמפותח על ידי חברת Palm Pioneer (שעובדת כרגע גם על משחק ההרפתקאות Tales of the Neon Sea) בשיתוף עם חברת Team AI. עלילת המשחק מתמקדת בסיפורה של אישה בשם אריסה שחיה בעולם עתידני וצריכה להילחם ברובוטים מסוכנים. במהלך מסעה יסייע לה עוזר מעופף, שמתפקד גם כפנס שלה. המשחק יכלול כלי נשק שונים, חלקם בעלי סגנון לחימה ייחודי. שחקנים יוכלו לעצב את דמותה של אריסה והמשחק יכיל מספר סופים בהתאם לבחירות שהשחקן יבצע. עיצוב הדמויות והמשחקיות של AI-LIMIT מזכירים מאוד את משחק הפעולה-תפקידים המצוין Nier Automata.

המשחק הבא Convallaria מפותח על ידי חברת Loong Force. הטריילר מציג מספר דמויות המתרוצצות להן בעיר עתידנית ובעולם פנטזיה מוזר. העולם מלא ברובוטים הנשלטים על ידי אור מוזר בשמיים. כמו כן, נראה כי הדמות הראשית מנסה נואשות להציל אישה כלשהי. המשחקיות ב-Convallaria אמורה להיות דומה לזו של משחקי יריות-תפקידים מרובי משתתפים כמו The Division ו-Anthem.

בהמשך החברה חשפה את RAN: Lost Islands, משחק הישרדות תחרותי מרובה משתתפים המתרחש במאה ה-17. המשחק מפותח על ידי חברת Jolly Roger Games שהוקמה לפני כשנה. סגנונו המשחק מזכיר מאוד את משחקי באטל רויאל הפופולריים כמו Fortnite. ספינתכם עוגנת באי נידח והמטרה שלכם היא להביס את הקבוצה היריבה תוך ביזה של שלל מהאי. לרשותכם יעמדו רובים וחרבות, אך גם פצצות ותותחים. לפי טריילר המשחק יכיל גם קרבות ימיים, אך נראה כי עיקר הלחימה תתקיים על היבשה.

המשחק הרביעי הוא ANNO: Mutationem, משחק פעולה-הרפתקאות שנמצא בפיתוח בחברת Thinking Stars. המשחק המתרחש בסין עתידנית ומתמקד באישה שיכולה להשתמש חרב לייזר עם מיומנות קטלנית הנלחמת ברובוטים ומוטנטים ענקיים.

המשחק החמישי הוא In Nightmare, משחק אימה בפיתוחה של חברת Magic Fish Studio, שמזכיר מאוד את Little Nightmares. המשחק מתמקד בילד צעיר עטוף תחבושות שצריך לברוח מכל מיני יצורים מפחידים. סביבות המשחק מוזרות ועיצוב המפלצת מעוות במיוחד (גולמים מרובי עיניים ומפלצת בצורת שעון). לדברי המפתחים, המשחק הוא אגדה אפלה על כאב גדול וישועה עצמית.

לאחר מכן הוצג F.I.S.T., משחק Metroidvania המתרחש בעולם דיזלפאנק. המשחק מפותח על ידי חברת TiGames, את משחק Ancient Amuletor VR. הדמות הראשית היא ארנב אנתרופומורפי עם חליפה המכילה זרוע רובוטית גדולה, בה הוא משתמש כדי לכסח את אויביו ולצלוח מכשולים. ככל שתתקדמו במשחק יפתחו בפניכם שדרוגים חדשים לזרוע כמו מקדח. לפי המפתחים עולם המשחק יהיה גדול ויכיל הרבה דמויות וסודות שיעודדו אתכם לחקור אותו.

לבסוף הוצג Evotinction, משחק התגנבות, שמפותח על ידי Spikewave Games. המשחק מתרחש בעתיד הקרוב בו טכנולוגיות חדשות מאיימות על מהלך חייו של האדם. המפתחים מבטיחים כי ההתגנבות במשחק תהיה ייחודית ותשים דגש מיוחד על פריצות ושימוש חכם בסביבות המשחק השונות.

בנוסף הציגה החברה טריילרים למשחקים שהוכרזו במסגרת China Hero Project בשנה שעברה. משחק הפעולה-הרפתקאות הדו-ממדי Hardcore Mecha קיבל טריילר חדש המציג מספר קטעי משחקיות קצרצרים.

שמו של משחק האימה Kill X שונה ל-Immortal Legacy: The Jade Cipher והוא גם הוצג בטריילר משחקיות חדש המראה את הפוטנציאל הגלום בז'אנר האימה על גבי ה-PlayStation VR.

 

אודות דניאל לניאדו

במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

השאר\י תגובה