"הסופרנוס": הפריקוול מקבל שם ותאריך בכורה רשמיים

סרט הפריקוול לסדרה האגדית- "הסופרנוס", מקבל סוף סוף שם ותאריך בכורה רשמי בסתיו 2020.

הסדרה "הסופרנוס" הגיעה אלינו למסכים בפעם הראשונה ב-1999, וסיפרה את סיפורו של המאפיונר טוני סופרנו (ג'יימס גנדולפיני) ביחד עם הדרמה של משפחתו- אישתו כרמלה, וילדיו מדו ואנת'וני ג'וניור. למרות שהסדרה שודרה במשך שש עונות עד לשנת 2007 (עם אחד הסופים המבלבלים והמצויינים בהיסטוריה), יוצרה דיוויד צ'ייס הודיע שאינו מתכנן לסיים עם הסיפור של משפחה זו עדיין, עם סרט פריקוול קרב ובא.

עכשיו, נודע לנו שהסרט יקרא- "The Many Saints of Newark" ויציג את סיפור ילדותו של טוני סופרנו, כאשר אותו ישחק בנו האמיתי של גנדולפיני, מייקל. הסרט יגיע למסך שלנו ב-25 בספטמבר, 2020.

עוד לא ידוע הרבה על העלילה, אבל כנאמר לעיל- הסרט יתמקד בילדותו של סופרנו, וכנראה לפי גילו של מייקל גנדולפיני, בשנים המאוחרות של נעוריו של סופרנו בסוף שנות השבעים.
אבל בשביל מעריצים שרופים של "הסופרנוס" ביחד עם הקהל הלא קטן שיש לסרטי פשע, לראות את הדמויות האייקוניות ביותר בהיסטוריה בצעירותם, יגרום לדהירה לא קטנה לקולנוע.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה