סאות' פארק

סאות' פארק – הפרק השני של העונה ה19 כבר כאן!

לאחר שבפעם הקודמת דובר על משטרת הפוליטיקלי קורקט, טום בריידי והתרגיל המסריח במשחק האליפות בליגת הNFL, קייטלין ג'נר ועוד, סאות' פארק עושה סדר והמשיכה עם חלק מהדברים גם לפרק השני – "לאן נעלמה המדינה שלי". אבל אל תדאגו, היא דאגה לסדר לנו גם כוכבים חדשים.

הפעם בתפריט – קייטלין ג'נר, משטרת הפוליטקלי קורקט בסאות' פארק, קנדה, ברק אובמה ועוד. הפרק הזה למעשה מהווה המשך ישיר לפרק הקודם. אחת מסצינות הסיום של הפרק הקודם הייתה ההכרזה של קייל על כך שהוא חושב שקייטלין ג'נר היא מדהימה ואמיצה והיא הגיבורה שלו. אז שזה יעבור בשתיקה? לא ולא. בהמשך ישיר לכך, הפרק השני נפתח בנאום של אובמה על ייסודה של אמריקה על ידי אנשים שהיו נועזים מספיק בשביל לחלום, ובדיוק בגלל זה הוא מזמין את קייל לקבל כבוד בעבור אותה הכרזה אמיצה. ואם לא די בכך, אובמה שולח את קייל בחזרה לסאות' פארק עם ה"גיבורה שלו", קייטלין ג'נר, שמסיעה אותו בריכבה.

סאות' פארק

במקביל, עניין הפוליטיקלי קורקט משתלט על סאות' פארק והמנהלת ויקטוריה לא נראית באופק. בעיית המהגרים הבלתי חוקיים מגיעה לסאות' פארק בעוד שהמנהל החדש משליט טרור בבית הספר וכל ביטוי שאיננו פוליטיקלי קורקט גורר אחריו צעקות ואלימות מילולית קשה מצד המנהל במקרה הטוב. מר מקי הופך לשפוט של המנהל בעוד שבאחד הכינוסים של תלמידי בית הספר באולם הספורט, בוחר מר גריסון לצעוק ולהשפיל בפומבי את התלמידים הקנדיים החדשים בבית הספר שהגיעו כמהגרים לסאות' פארק. המנהל מתעמת איתו אך כאשר בוחר גריסון לקלל גם אותו הוא מפוטר מבית הספר ומתחיל לכנס אסיפות אותן הוא מוביל במטרה להקים קיר בין ארה"ב לקנדה, אלא שהוא מגלה שהקנדים הקדימו אותו. לאחר הגילוי גריסון כועס ומבקש מתומכיו שיזרקו אותו בתוך חבית אל תחתית מפלי הניאגרה ובסופו של דבר הוא בקושי שורד את הנפילה.

כאשר גריסון מגיע לקנדה הוא מגלה את הסיבה להגירה ההמונית ושואף ליישם את המדיניות שקבע בנוגע לעניין – לזי** את האחראי לכך עד למותו. מה הייתה הסיבה להגירה ההמונית וכיצד כל זה מסתיים? בשביל לגלות זאת תצטרכו לראות את הפרק החדש.

הפרק עצמו הוגדר על ידי הקהל כאחד החשובים בהיסטוריה של סאות' פארק וכפרק מצחיק במיוחד כך שבמידה ואתם נמנים בין מעריצי הסדרה – מומלץ במיוחד.

עדיין לא ראיתם את הפרק? לחצו כאן.

אודות Lidor

השאר\י תגובה