קשה להיות שחור – דרגות הקושי נחשפות במשחק South Park The Fractured But Whole

אחרי המתנה שלא נגמרת, דחייה אחרי דחייה, המשחק החדש והבועט מבית Ubisoft שממשיך את קודמו מלפני כמה שנים South Park The Fractured But Whole מגיע בשביל להמשיך ולשחוט כל פרה קדושה עם המון הומור מוגזם, חד וקורע, ואם אפשר להתחיל כבר משלב בחירת רמת הקושישל המשחק אז למה לא?

מה עוד אפשר לספר על המשחק החדש ש(סוף סוף) אוטוטו מגיע שלא סיפרנו?
בוטה ברמות מטורפות? סיפרנו.
התנגחות בכל טרנד גדול כולל סופר גיבורים? סיפרנו.
התעסקות שלא נגמרות בכל מיני פליטות ורעשי גוף? סיפרנו.
שחיטת פרות קדושות ובעיטה במוסכמות? סיפרנו גם סיפרנו, אך כעת מצטרפת עוד פרה לחגיגה – צבע עור.

לאחרונה נחשף שממש כמו בכל משחק RPG וכם בקודם – ניתן לבנות את דמות "הילד החדש" אותו אנו נגלם מאפס ולהוסיף לו כמות נכבדת של דברים החל מבגדים ועד כל מיני תוספות, אביזרים ואיפיוניים, אך אל כל זה תוסיפו גם גוון עור שכביכול ישפיע גם על רמת הקושי של המשחק, מה זאת אומרת?
הלכתם על גוון אור לבן על גבול החיוור – אז בחרתם בדדרגת קושי סופר קלה, לעומת זאת אם החלטתם ללכת על גוון עור כהה עד קפה שחור חזק, אתם כנראה תתמודדו עם רמת קושי סופר קשה.

אך עם זאת, מקורות יודעי דבר מוסרים שבסופו של דבר נושא גוון העור לא ישפיע בכלל על רמת הקושי של המשחק והדבר הזהנ נעשה אך ורק בשביל לעורר את כל הרדומים, את כל אלו שאוהבים להתלונן ובגדול – לעשות פרובוקציה כמו שהם אוהבים.

שואלים מתי תוכלו לבדוק את עצמכם אם אתם פוליטיקלי קורקטים או סתם גזענים מניאקים? שאלה מצוינת, אם הכל יסתדר ולא תהיינה הפתעות מיותרות אז ב-17 באוקטובר (17.10.17) נוכל להשתולל בעיירה ההזויה עם כל הדמויות שאוהבים לצד פלוצים, גרעפסים, עלילה מוגזמת והמון המון המון בדיחות שלא נפסיק להיקרע!

שואלים איפה ניתן יהיה להשתולל כי הבגלימה שלכם כבבר מוכנה מתערוכת E3 מלפני שנתיים? Playstation 4, Xbox One וכמובן – PC.

הולך להיות מעניין.
ומצחיק.
ואולי קצת מסריח.
אבל בעיקר – מצחיק!

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה