טריילר ראשון לסרט "ספיידרמן: רחוק מהבית"

אחרי שהובטח לנו פעם אחר פעם שנזכה לטריילר החדש ל"ספיידרמן: רחוק מהבית", טום הולנד ו-Marvel מנחיתים אותו עלינו.

כשטום הולנד הופיע בפעם הראשונה ב"קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" בתוך חליפת העכביש, המעריצים של ספיידרמן מצאו את עצמם מחייכים מאוזן לאוזן לראות את הגיבור השכונתי האהוב עליהם נלחם לצד איירון מן והאלמנה השחורה אחרי כל כך הרבה שנים. "ספיידרמן: השיבה הביתה" המשיך להוכיח לנו שהולנד הוא הספיידרמן שלו חיכינו תודות להומור הנהדר והחביבות שלו בתור פיטר פרקר, ועם הטריילר הראשון של "ספיידרמן: רחוק מהבית", יש לנו הרגשה שאיש העכביש הולך להתעלות על עצמו.

הטריילר, שתראו עוד רגע, באופן לא מפתיע מתעלם לגמרי מהאירועים שהתרחשו ב"הנוקמים: מלחמת האינסוף" ו"Avengers: Endgame", הגיוני בהתחשב שהסרט טכנית מתרחש אחרי הסרט הבא של הנוקמים שיצא למסך במהלך חודש אפריל. אבל מה שהטריילר כן נותן לנו זה הרבה אקשן ולא מעט עלילה.

אחרי שהוא קולט שהאפי דלוק על דודה שלו (כמו כולנו), פיטר יוצא לחופשה באירופה מטעם הלימודים והוא מקבל משימה חשובה מניק פיורי, דמות ה-Marvel שבאה לביקור בסרט. לאורך הדרך הוא מנסה לחזר אחרי MJ ולנצח כל מיני אויבים שעשויים מאלמנטים של הטבע כמו ברקים, אש ומים, שיכול להיות הנבל הידרו-מן.

ג'ייק ג'ילינהול גם מופיע בטריילר בתור מיסטיריו, אחד הנבלים הידועים של ספיידרמן, אבל לפי השמועות ולפי הטריילר הזה, נראה שהוא יהיה שותף של ספיידי מאשר האויב שלו. אבל יש לי הרגשה שלמיסטיריו יש יותר מעורבות באלמנטים האלו ממה שהוא מספר. בכל מקרה, הוא נראה נהדר וזה מגניב רצח לראות את מיסטיריו בפעם הראשונה על המסך הגדול.

אני מצפה בקוצר רוח לגלות את האמת לגבי מיסטריו ולראות את ספיידרמן בערים שונות באירופה כמו ונציה ולונדון, שיהיה מגניב לראות איך הוא ילחם ברעים בסביבות החדשות האלו כשהסרט יצא למסך הגדול ב-4 ביולי 2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה