ספיידרמן: השיבה הביתה כולל שתי סצנות אחרי הכתוביות

אם תלכו לראות את “ספיידרמן: השיבה הביתה”, אל תלכו בסוף הסרט, אחרת תפספסו שתי סצנות בסוף הכתוביות

אחרי המתנה ארוכה לראות את טום הולנד לובש את מסכת איש העכביש בפעם השנייה על המסך הגדול (פעם ראשונה הייתה בסצנת שדה התעופה של “קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים”), בחודש הבא אנחנו סוף סוף נראה את ספיידרמן הצעיר מכבב בסרט משלו והפעם ביקום הענק של Marvel. אבל נראה כי בסוף הכתוביות של הסרט מצפה לנו רמז לעתיד של פיטר פרקר ביקום זה.

סצנות אחרי הכתוביות נהפכו להיות דבר צפוי בסרטי קומיקס, למרות ש-DC לא משתמשים בהם באותה מידה כמו Marvel, שהפכו את זה למפורסם, הידיעה היא עדיין שאם אתם הולכים לראות סרט קומיקס בקולנוע, לא זזים מהמושב עד שהמסך שחור והסדרן נאלץ לזרוק אתכם החוצה, ונראה כי זה הולך לקרות גם בסרטו של טום הולנד כאיש העכביש.

אחרי שהוצג אמש בפעם הראשונה לעיתונות, נשאל כותב האתר Comicbook, ברנדון דיוויס, האם יש סיבה להשאר בסוף הסרט? ותשובתו היא שיש שתי סיבות כי בסוף “ספיידרמן: השיבה הביתה” אנחנו לא מקבלים סצנה אחת, אלא שתיים.

הצהרה זו לא ממש מפתיעה- ברגע שיצא הטריילר הראשון לסרט, ספיידרמן כבר שולב במספר פרויקטים נוספים ב-Marvel ובחברת סוני. בנוסף, הסצנות יכולות להכין את סרטי ההמשך של טום הולנד בתור ספיידרמן עליהם שמענו.

ישנן מספר אופציות למה שיהיה אפשר לראות בשתי הסצנות. אפשרות אחת היא שבגלל והנבלים בסרט זה הם The Vulture (אותו משחק מייקל קיטון) ו-Shocker (אותו משחק Bokeem Woodbine), אז אולי נראה רמיזה לשאר חברי ה-Sinister Six, שאולי יופיעו בסרט ההמשך. אפשרות נוספות היא כמובן הקישור בין סרט זה לסרט הענק של Marvel, “הנוקמים: מלחמת האינסוף”, כך שככל הנראה טוני סטארק יבקש מפיטר להצטרף למאבק. ואפשרות שלישית היא שאנחנו נראה את הרמיזה לסרט הבא ביקום של ספיידרמן, Venom, בכיכובו של טום הארדי.

כל אפשרויות אלו שוות את זמנכם, אז במקרה וחשבתם לצאת בסוף הסרט בהמהרה וליסוע הביתה, אולי כדאי שתרגישו קצת נוח במושב שלכם ותתכוננו לראות מה מצפה בעתיד של ספיידרמן החדש שלנו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה