ספיידרמן: אין דרך הביתה – טריילר רשמי

אם חשבתם שכל הספקולציות שלכם יתקיימו, תחשבו שוב, הטריילר החדש של "ספיידרמן: אין דרך הביתה" חושף הרבה אבל לא הכל

אחרי ההכרה של יקומים מקבילים בסדרות ה-Disney+ של ה-MCU, עם "לוקי" ו"What If?", הקונספט מגיע בפעם הראשונה לקולנוע בלייב אקשן ב"ספיידרמן: אין דרך הביתה". משהו שידענו כבר מהפרטים הראשונים לגבי הסרט והטריילר הראשון שדיבר על המולטיוורס והציג את הנבלים הגובלין הירוק ודוקטור אוקטופוס מהיקום של סרטי סם ריימי.

עכשיו הטריילר החדש מציג לנו את שני הנבלים האחרים של הסרט שיגיעו מהיקומים המקבילים, שדי ציפינו להם, איש החול מ"ספיידרמן 3" ואלקטרו מ"ספיידרמן המופלא 2".

אנחנו מקבלים בטריילר, ביחד לעוקצנות הנהדרת של MJ, מבט קצר על החליפה החדשה של אלקטרו, בגילומו של ג'יימי פוקס, וילם דפו בתור הגובלין הירוק כמובן, ממשיך עם המונולוגים האייקונים שלו, וחליפה חדשה שחורה של פיטר.

נראה שבזמן שכולנו ציפינו שפיטר יעבוד ביחד עם שני הספיידרמנים האחרים (שעוד לא נחשפו בטריילר) מההתחלה, הוא בעצם נלחם בנבלים לבדו וסוג של משחזר סצנות ואירועים מהקרבות נגדם מהסרטים מהם באו, כמו הזינוק אחר מרי ג'יין על הגשר בדומה לסרט הראשון בטרילוגיית ריימי, עם המשפט המצמרר של סטריינג', שזה הגורל שלהם למות בידיו. למרות, שזה טכנית לא נכון עבור איש החול, אבל סבבה.

הדבר הגדול ביותר מהטריילר זה שסטריינג' מדבר בסופו על המשך הפלישה של היקומים המקבילים, מה שאומר שככל הנראה 2 אנשי עכביש אחרים יגיעו לעזרה ואולי נזכה לעוד נבלים? הטריילר, כצפוי מהטריילרים המעולים של Marvel, לא חושף את החלק החשוב ביותר של הסרט, מה שאומר שנצטרך ללכת בעצמנו לבתי הקולנוע ב-17 בדצמבר ולגלות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה