איך אומרים "זה התור שלי" ביפנית? – Square enix לא נחה לרגע!

FINAL FANTASY

חברת המשחקים היפנית Square enix מכריזה שעכשיו הגיע התור שלה להראות מה היא שווה, אם העונה החולפת הייתה שייכת ל-Ubisoft, אז עכשיו זה שלה. לצד מגוון משחקים ענק שעומד לצאת זה אחר זה, ו-2 משחקי Final fantasy חדשים (בערך) המלווים בטריילרים מדהימים אל ה-PS4 ו-Xbox One, היא עכשיו גם מורידה מחירים בחנויות האפליקציות לכבוד החגים. חגיגה אמיתית.

עד שיצאו העיניים

המחירים של משחקי final fantasy בסלולר היו איך לומר… לא זולים, וזאת כיאה למשחקי מופת שכאלה שקיבלו חידוש והותאמו לסלולר שכולנו צמודים אליו. עכשיו לכבוד עונת החגים הוזלו המשחקים משמעותית ומחירם בסביבות ה-24.90, הזדמנות נפלאה לשחק מההתחלה עד שיגיעו הכותרים החדשים. ההנחה תהיה עד ה-5 בינואר ואח"כ – חזרה לשגרה היקרה.

אז כמה הם עולים עכשיו?

 • FINAL FANTASY – 13.90 ש"ח ל-iPhone,iPod,iPad ולאנדרויד
 • FINAL FANTASY II – 13.90 ש"ח ל-iPhone,iPod,iPad ולאנדרויד
 • FINAL FANTASY III – 27.90 ש"ח ל-iPhone,iPod,iPad ולאנדרויד
 • FINAL FANTASY III – 27.90 ש"ח ל-iPhone,iPod,iPad ולאנדרויד
 • FINAL FANTASY IV – 27.90 ש"ח ל-iPhone,iPod,iPad ולאנדרויד
 • FINAL FANTASY V – 27.90 ש"ח ל-iPhone,iPod,iPad ולאנדרויד
 • FINAL FANTASY VI – 27.90 ש"ח ל-iPhone,iPod,iPad ולאנדרויד
 • FINAL FANTASY IV the after years – 27.90 ש"ח ל-iPhone,iPod,iPad ולאנדרויד
 • FINAL FANTASY tactics: the war of the lions – 24.90 ש"ח ל-iPhone,iPod,iPad ולאנדרויד

בוגדים בקרבנו – טריילרים ל- FINAL FANTASY Type 0 HD

אחת הדרכים ליצור באזז לגבי כל דבר היא להציג משהו מכיוון שונה לחלוטין, כמו בטריילר החדש של FINAL FANTASY Type 0 HD, כאן אנו מקבלים דיווח "חדשותי" נוסף שמציג הפעם את הסיפור ואת כל מה שקורה מהצד של הרעים, אלו שאנו נלחמים בהם. בטריילר אנו מקבלים את פרספקטיבה לגבי הגיבורים שהם אינם כה אמיצים כמו שאנחנו חושבים, אלא בסה"כ ילדים שלא ממש יודעים מה לעשות והם מפוחדים ממה שהולך לקרות. בנוסף לכל הפסיכולוגיה שרצה שם (שאנו כל כך רגילים אליה בעולם היפני) אנו מקבלים הצצות למשחק עצמו, קלישאות אמריקאניות (לפי נקודת המבט היפני) וכמובן עוד פרטים שגורמים לנו לשאול את עצמנו "למה המשחק לא יצא עדיין???"

ואם הטריילר הזה לא מספיק, אנו מקבלים עוד אחד שכולו עטוף בצורה שנכנסת לנו לנשמה, בטריילר אנו רואים רצף של קטעי משחק מהמשחק עצמו וקטעים מסרטי מעבר שיהיו בשביל להבין עוד יותר את הסיפור ועד כמה המילה נקמה – חזקה שם. אל כל זה מתלווה שיר יפני שנתפר בדיוק בשביל זה, בהחלט אחד הטריילרים היותר מסקרנים.

בפרקים הקודמים של… – טריילר חדש ל- FINAL FANTASY XV

על סדרת המשחקים Final fantasy אפשר לומר הכל מלבד דבר אחד – שהיא מצחיקה, יש שם אקשן, מתח, סיפור טוב, חרבות, חלליות, אנשים רעים, קלישאות אמריקאיות ודרמה… המון דרמה.

בטריילר החדש של FINAL FANTASY XV אנו נחשפים תחילה לפלישה עתידנית של צי חלליות ולוחמים\אבירים הפורצים לישיבת הנהלה. 4 הגיבורים שצופים במתרחש "דורשים תשובות" ויוצאים לדרך ברכבם המפואר. הטריילר החדש מציג לנו את הסביבה בה כנראה נשחק שזה נראה כאילו יש "הופעות אורח" שלא אזורים מ-GTA ומ-Assassin's creed, כמובן שהם ממשיכים עם הקטע של עולם פתוח עם כל האויבים שאוהבים לזנק עלינו. טוויסט נוסף אליו אנו נחשפים זה הבוסים הסופר ענקיים, שלי אישית עושה חשק לראות איך אני, דמות יפנית הדורשת תשובות, תפיל דבר שכזה.

טעימה קטנה ואחרונה – חשיפות חדשות לקראת Final Fantasy XIV

לקראת שחרור התוספת Final Fantasy XIV heanensward חשפה ענקית המשחקים Square Enix יחד עם במאי המשחק נאוקי יושידה בכנס מעריצים בטוקיו כמה דברים חדשים שיהיו במשחק. אז מה חדש? שאלה מעולה!

 • גזע חדש שניתן לשחק איתו – ה-או רא (Au Ra)
 • תפקיד חדש – אסטרולוג (מרפא) המסוגל לנתב כוחות ולרפא את הקבוצה ביעילות שיא
 • תפריד חדש נוסף – מכונאי, הוא נושא נשקים שעושים צרות, מסוגל לשלוט במכונות ירייה ולעשות לכם טסט בחצי מחיר
 • אתגר פשיטה חדש על מבצר לא פשוט בכלל
 • המלחין נובו אומאצו ילחין את נעימת הנושא של התוסף החדש
 • מארז אספנים ייחודי שיכלול: פיגורינה של דרקון, ספר אומנות, דיסק עם קטעים ייחודיים וטריילרים ותוספות בלעדיות שחלקן עוצבו בהשראת Final Fantasy XV
 • עדכון גרסה 2.5 שיכלול מיני משחקים נוספים, משימות ועוד ים של דברים

שורה תחתונה

Squrae Enix בהחלט מגישים פה מנה גדושה של משחקי FINAL FANTASY בכל כך הרבה אלמנטים שניתן להבין רק דבר אחד, הולך להיות מאוד מעניין, מאוד מסעיר ומאווווד ארוך.

CDKEY2

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה