סדרת אנימציה חדשה של מסע בין כוכבים בפיתוח

CBS All Access תקבל בקרוב סדרת אנימציה חדשה מהיקום של "מסע בין כוכבים"

כותר "מסע בין כוכבים" קיבל מספר רב של סדרות במשך השנים, בין אם זו הסדרה שהתחיל הכל עם ויליאם שטנר, סדרת הדור הבא של פטריק סטיוארט (שיחזור בסדרה משלו) או סדרת "דיסקברי" המצליחה. הכותר גם עשה את דרכו לעולם האנימציה עם Star Trek: The Animated Series אותה דיבבו שטנר ולנורד נימוי המנוח. כעת, יחד עם Star Trek: Lower Decks צפויה סדרת אנימציה נוספת ב-CBS.

Star Trek: Lower Decks הוכרזה באוקטובר בתור סדרת אנימציה המבוססת על סדרת ספין-אוף לייב-אקשן של "מסע בין כוכבים: הדור הבא" שהתרכזה בצוותים התחתונים והמפיק אלכס קורטסמן אומר שסדרת אנימציה נוספת בדרך שתשודר לצד Lower Decks, יחד עם עוד סרטים קצרים של הכותר.

שתי סדרות האנימציה מתוכננות להתחיל באביב הקרוב, עם סוף העונה השנייה של "מסע בין כוכבים: דיסקברי". הנה דבריו של קורטסמן בעניין:

המטרה שלנו היא לא רק להרחיב את ההגדרה של "מסע בין כוכבים"…, אלא גם לספר סיפורים סגורים בטווח זמן מאוד קצר שמתחברים לתמונה הגדולה יותר של מה שאנחנו עושים, לא רק בדיסקברי אלא בכללי בבניית העולמות של הכותר. ואנחנו זוכים לספר סיפורים מאוד אינטימים ורגשיים שהם סיפורי צד לדמויות.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

למרות שזה נראה שהסדרות יהיו מנותקות לגמרי מדיסקברי, כל פעם שהייתה סדרת ספין-אוף במסע בין כוכבים היא הייתה מחוברת לזמן והמקום (פחות או יותר) של הסדרה המרכזית שרצה באותו הזמן, כך שאין לי ספק שסדרות האנימציה יתקשרו לאירועים שמתחוללים בעונה השנייה של הסדרה "דיסקברי".

נעדכן ברגע שנקבל פרטים נוספים על סדרות האנימציה המתוכננות של רשת CBS.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה