המימון של – Star Citizen עובר את ה73 מיליון דולר!

Star Citizen

Star Citizen, הפרוייקט השאפתני של חברת Cloud Imperium שמבטיח חווית מדע-בדיוני שלמה וחסרת גבולות שמשלבת סימולטור חלל, MMO, יריות בגוף ראשון ועוד אלמנטים קטנים שביחד אמורים לתרום להרגשה של הרפקתה בחלל, גרף לאחרונה מעל 73 מיליון דולר בתרומות ציבוריות מכ760 אלף תורמים.

אז מה זה אומר עבור עתיד המשחק – Star Citizen?

הישג זה הופך את – Star Citizen למחזיק בשיא למימון ציבורי/קהילתי מכל הסוגים (כלומר, לא רק משחק מחשב אלא כל פרוייקט מימון קהילתי שאי פעם נפתח!). המימון החל באוקטובר 2012 ומאז שהה במצב של עליה מתמדת ככל שהמפתחים הוסיפו פיצ'רים ומצבי משחק בזמן שעבר מאז. Cloud Imperium השתמשו במימון הנוסף כדי להוסיף ל-Star Citizen מגוון רחב של אפשרויות כמו אפשרות משחק מהגוף הראשון וחקירת פלנטות.

יפה לראות חברה עם חזון ופאסון מקבלת את המימון והתמיכה שהיא צריכה מבלי הצורך לחתום על חוזה דרקוני עם חברות הפצה כמו EA או Activision, יפה גם לראות את השקיפות בתהליך הפיתוח והעמידה בזמנים ודד ליינים ש-Cloud Imperium מציגים בניגוד לכמה משותפיהם לפרוייקטים הממומנים ציבורית (כמו Double Fine שמדממים כסף בלי שליטה ומפסידים דד ליין אחר דד ליין ומפשלים עם רוב הפרוייקטים שלהם), למעקב אחר מצב המשחק ונתינת תרומה משלכם תוכלו להכנס לאתר של Star Citizen ולהתעניין ולתרום.

העונה הראשונה של קאמפיין הסינגל פלייר של Star Citizen, בשם Squadron 42 יצא בסתיו של 2015 ועבור רבים יסמן את היציאה ה"רשמית" של המשחק בהרבה מובנים. הגרסא המלאה של Star Citizen צפוייה לצאת כרגע רק בשנת 2016.

אז מה אתם חושבים על Star Citizen? תרמתם? מתכננים לתרום? מתרגשים לקראת המשחק?
נשמח לשמוע מכם בתגובות

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

השאר\י תגובה