פתרונות להוספת כפתור התחל לחלונות 8

חלונות, או בשמה הלועזי ווינדוס היא התוכנה הנפוצה ביותר בעולם כולו, התוכנה שמפותחת במעבדותיה של מובילת התוכנה העולמית מיקרוסופט אשר הוציא לאור כמה תוכנות שכולנו בבית או במשרד משתמשים לפחות באחת מהם.
השנה, יותר מלפניה, אולי חוץ מהמעבר מחלונות XP אל ויסטה ( בלשון המעטה לא הצליחה ) היה שינוי גדול מאוד, בעיקר חזותי, ואיך שלא, בעיקר הורדת תפריט ההתחל הכל כך נוח, קל אהוב שהיה בכל גרסאות חלונות הקדומות.
תפריט ההתחל אשר היה מהוה את האפשרות המרכזית של ממשק מערכת ההפעלה לגשת אל תוכניות קיצורי דרך ותוכנות ששומשו לאחרונה. בכל הגרסאות זה היה קיים, מלבד חלונות 8.

חברת Stardock האמריקאית שקמה לה בשנות ה-90 יצרה בעברה כותרי אסטרטגיה מהגדולים שנראו בעולם –  Civilizations  1 / 2, Elemental ועוד.
בשנת 2012 שחררה החברה הוותיקה פיצ'ר ( תוסף ) שאמור להקל על המעבר הקשה שהביאה עלינו מיקרוסופט.

Start8 נקראת התוכנה אשר מותקנת כתוכנה, להבדיל ממתחרותיה אשר נחסמו על ידי ענקית התוכנה מיקרוסופט. היא לא משנה שום דבר באמצעי הרישום, בסך הכל תוכנה.

דמו לתוכנה start8

תוכנת ה-start8 אשר לאחר התקנתה תבטל את עליית מסך האריחים לאחר הפעלה של המערכת, תעביר אותכם באופן אוטומטי לשולחן העבודה.
בנוסף לזה כוללת התוכנה מספר רק של אפשרויות, קיצורי דרך ועזרים למערכת ההפעלה החדשה.

אנשים בתחום המחשבים אומרים, במידה ומיקרוסופט רוצים לעלות את השימוש במערכת ההפעלה החדשה, הם חייבים להכניס את התוכנה הזאת אל מערכת ההפעלה, אפילו כאופציה.
סקר שערכנו בין גולשי האתר, האם תעברו למערכת ההפעלה חלונות 8 גילה לנו תוצאות צמודות, אבל יותר ציינו שלא עברו או יעברו למערכת ההפעלה החדשה, אולי התוכנה הנ"ל תשנה את דעתם.

להורדת התוכנה start8 לחצו כאן (חינמית לזמן מוגבל )
לקניית התוכנה לחצו כאן ( 4.99 דולר )

תוכנה אחרת המבצעת תהליך דומה מאוד ל-start8  היא Classic Shell החינמית אשר נותנת מענה כמעט זהה עם אפשרות לדילוג על מסך האריחים והוספת כפתור ההתחל.
להורדת התוכנה Classic Shell.

הבעיה הגדולה בתוכנות שהבאנו כאן למעלה היא שהתוכנות בעצם רק "מסתירות" את ממשק האריחים ואת UI ה METRO ובעצם כשמערכת ההפעלה עולה הממשק החדש עדיין נטען לזיכרון, אתם לא תראו אותו ב UI אבל הוא עדיין גוזל לכם משאבי מערכת.

התוכנה שצירפתי אליה לינק למטה מונעת את הבעיה הזו ולא שהיא מסתירה את ממשק האריחים אלא היא ממש מבטלת אותו שלא יטען לזיכרון מערכת ההפעלה.
כדי להשתמש בתוכנה צריך דיסק התקנה של WIN7 או קבצים מסויימים ממערכת WIN7 מותקנת. אחרי התקנת התוכנה יהיה לכם WIN8 עם UI של WIN7 ללא האריחים וכל השטויות שצצות מהצדדים, כמו כן יהיה קיצור דרך ל ENABLE ו DISABLE לתוכנה ככה שתמיד תוכלו לחזור לממשק האריחים.
אז נכון התוכנה קצת מסובכת להתקנה אבל בסופו של דבר נותנת את הפתרון המלא .

לינק ישיר לתוכנה
לינק לפורום של mydigitallife שמי שמכיר יודע שאין מה לדאוג להוריד משם (אם תחפשו טוב בפורום תמצאו עוד דברים "מעניינים" לגבי WIN 8 )

בנושא אחר, בימים אלו ועד לסוף חודש ינואר מתקיים מרתון מחירות של ענקית התוכנה אשר נותן אופציית רכישה של התוכנה ב-39.99 דולר בלבד – לפרטים נוספים

לדיון בפורום האתר בעניין הוספת כפתור ההתחל, למה הסירו או כל דבר הקשור לעניין זה לחצו כאן

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה