Steam Exploration Sale- יום 3

אז שישי השחור הגיע היום, ו-Steam ממשיכה גם היום לספק לנו מבצעים רבים על משחקים מצוינים.

steam

אז ללא הקדמה מיותרת, הנה המבצעים שהגיעו היום ל-Steam:

 • Garry's Mod- $2.49 במקום $9.99
  משחק "עולם החול" המדהים ביותר, שמאפשר לכם לעשות כמעט הכל! תמיכה מלאה ב"וורקשופ" של Steam תעזור לכם להפוך כמעט כל חלום למציאות בעזרת המשחק! תוכלו למשל, לבנות רכבים, לעשות סצנות מצחיקות וגם לשחק עם חברים במצבי המשחק המרובים שנמצאים ב"וורקשופ"! המשחק פותח על ידי Facepunch Studios, שפיתחו גם את Rust, ומופץ על ידי האחת והיחידה Valve.שחק פותח על ידי
 • Europa Universalis IV- $9.99 במקום $39.99
  אחת ההנחות הכבדות בותר על המשחק מאז יציאתו לאוויר העולם, המשחק הוא משחק אסטרטגיה, בו תשלטו על אחת מאומות אירופה הקלאסית במטרה לכבוש את כולה. המון אישיות מדהימות מן העבר, קמות לתחייה בידי המפתחים. המשחק מופץ ופותח על ידי Paradox Interactive.
 • State of Decay- $4.99 במקום $19.99
  גם-כן, זו אחת מההנחות הגדולות על המשחק מאז יציאתו. המשחק הנו משחק זומבים מגוף שלישי, בעל אלמנטים של הישרדות. סוף העולם הגיע, החיים כפי שהכרתם אותם נגמרו, לאחר פריצת זומבים מטורפת. כעת אתם, וכמה ניצולים נוספים, צריכים לשרוד יחדיו ולבנות מחדש את הערים בעולם דינמי ופתוח. המשחק פותח על ידי Undead Labs ומופץ על ידי Microsoft Studios.
 • Assassin's Creed IV: Black Flag- $19.99 במקום $39.99
  אמנם זהו לא Assassin's Creed Unity, אך המשחק המצויין הזה מהשנה שעברה יטריף אתכם גם כן. המשחק הוא משחק אקשן-הרפתקאות בעולם פתוח, ובעל אלמנטים של פארקור, בו תצטרכו להשתמש בקישוריכם כדי להתנקש במטרות המפריעות לכם להגיע אל האוצר הגדול. במשחק תשיטו ספינות גדולות, תחיו את חייהם של הפיראטים, ותחוו עולם מלא באקשן ואוצר שאותו תאספו. המשחק מופץ ופותח על ידי Ubisoft.
 • Left 4 Dead 2- $4.99 במקום $19.99
  משחק הזומבים המצליח של Valve, שסחף רבים אחריו, וגרם גם לי להתעניין במשקי הזומבים המצויינים שנמצאים כעת בשוק. המשחק הינו משחק זומבים, בו אתם ועוד שלושה מחבריכם תאבקו נגד גלים עצומים של זומבים רעבים ומטורפים, בסצנות מדהימות ומשונות. כמו Garry's Mod, גם למשחק הזה יש תמיכה מלאה ב"וורקשופ" של Steam, ואני ממליץ מאוד להשתמש במודים המוזרים שהוא מציע. המשחק פותח ומופץ על ידי Valve.
 • Wreckfest- $14.99 במקום $29.99
  "משחק המכוניות הבא" כפי שמפתחיו מכנים אותו. המשחק הינו משחק מרוץ מכוניות בעל גרפיקה מדהימה, ובעל מצבי משחק מרובים, כמו גם תחרות הריסת מכוניות. מפתחי המשחק מתגאים במכניקת הריסת המכוניות שבנו, ובנזקים המציאותיים שהוא גורר. המשחק מפותח ומופץ על ידי החברה העצמאית Bugbear, כעת נמצא ב-Early Access, משמע שהמשחק אינו גמור, וכנראה תתקלו בבאגים ובשינויים שמפתחי המשחק יעשו לאורך זמן.
 • Batman Arkham Origins- $4.99 במקום $19.99
  אחת ההנחות הכבדות על המשחק עד היום. המשחק החדש ביותר בשוק בסדרת Batman Arkham. המשחק מספר את עלילותיו של Batman כמה שנים לפני אירועי המשחק הראשון, ומציג Batman הרסני מאי פעם. במשחק תשתמשו ביכולות המדהימות של Batman, כמו גם יכולת התעופה שלו, ובכישורי הלחימה שלו כנגד אויבים רבים. המשחק מפותח ומופץ על ידי Warner Bros..
 • Endless Legend- $17.49 במקום $34.99
  צרו את האגדה שלכם, במשחק אסטרטגיה בעל אלמנטים של RPG. במשחק תוכלו לחקור את העולם בעזרת אחת משמונה אומות שונות בהן תוכלו לשחק, ולהביס אויבים רבי עוצמה, בעולם הנבנה בצורה רנדומלית בכל פעם שתשחקו בו. במשחק תוכלו לבנות את עירכם, להרוס ערים של אחרים, ולצבור כוח אדיר שיעזור לכם לכבוש את אגדתכם. המשחק פותח ומופץ על ידי החברה העצמאית AMPLITUDE Studios.
 • Democracy 3- $4.99 במקום $24.99
  אי פעם רציתם להיות הנשיא? או אולי ראש הממשלה? ובכן, עכשיו אתם יכולים! בעזרת Democracy 3 תוכלו להגשים את חלומכם ולשלוט על המדינה, בתקווה שתבחרו לקדנציה הבאה. במשחק תשנו חוקים, תעלו או תורידו חובות, תגבירו את השיטור על המדינה, ובעיקר, תגרמו לאזרחים להיות מרוצים. המשחק פותח ומופץ על ידי החברה העצמאית Positech Games.
 • Darksiders II- $4.49 במקום $29.99
  שחקו את המוות במשחק אקשן-הרפתקאות מרהיב, והיפכו לאגדה המפחידה ביותר עלי אדמות, המסוגלת להרוס עולמות שלמים. במשחק זה, אתם משחקים את "מוות", אחד מארבעת הפרשים האגדיים, שיצא למסע כדי להחזיר את האנושות למה שהייתה, ולנקות את שם אחיו. במסעכם תתקלו בדברים איומים יותר מאפוקליסה עולמית, ואיום גדול המאיים על קיום כל הנברא… המשחק פותח על ידי Vigil Games ומופץ על ידי Nordic Games.
 • Sleeping Dogs: Definitive Edition- $10.19 במקום $29.99
  המשחק המדהים מהדור הקודם בגרפיקה מחודשת וחסרת מעצורים, ובעלת כל ההרחבות שיצאו אי פעם למשחק. במשחק, אתם משחקים שוטר סמוי, שיוצא במסע ברחבי הונג-קונג כדי לעצור את הפושעים הגדולים ולהחזיר את הצדק לעיר. תוכלו להיכנס למרוצים לא חוקיים, להמר על קרבות תרנגולים, או אפילו לשיר קריוקי, לאחר ש"תכסחו" את הפושעים בעיר בהרפתקת אקשן בעולם פתוח חסרת מעצורים. המשחק פותח על ידי United Front Games ומופץ על ידי Square Enix.
 • Styx- Master of Shadows- $14.99 במקום $29.99
  אחת מההנחות הגדולות על המשחק, לאחר שיצא באמצע השנה הזאת. משחק זה הינו משחק התגנבות בעל אלמנטים של RPG, שלוקח אתכם לעולם פנטזי אפל, בו תתנגב, תגנבו ותתנקשו בדרככם כ-Styx, גובלין בן יותר ממאתיים שנים.
  המשחק פותח על ידי Cyanide Studio ומופץ על ידי Focus Home Interactive.
 • Chivalry: Medieval Warfare- $4.99 במקום $24.99
  אחת מההנחות הכבדות על המשחק מאז יציאתו. במשחק, תאבקו כאבירים וקשתים בשתי קבוצות שונות, במצבי משחק מרובי משתתפים מלאים באקשן, וקרב בנשק קר ועקוב מדם. במשחק, תערפו ראשים, ותאבקו אחד בשני בקרבות אבירים מגוף ראשון. המשחק מפותח ומופץ על ידי הסטודיו העצמאי Torn Banner Studios.
 • Starpoint Gemini 2- $17.49 במקום $34.99
  שלטו בחללית משלכם בגלקסיה מדהימה בעולם תלת מימדי, בסימולטור חללי זה, בעל אלמנטים רבים של RPG. עברו שנתיים מאז סיומה של מלחמת Gemini השנייה, והמצב במערכת החלל העקובה מדם מתדרדר. אתם, לוחמי החלל הנמצאים ב-Gemini League, הגעתם לכמות מינימלית של לוחמים, ללא כל משאב או השפעה. במשחק תאבקו על השליטה בחלל ותלחמו באויבים עם חלליתכם. המשחק פותח על ידי Little Green Man Games ומופץ על ידי Iceberg Interactive.
 • The Banner Saga- $4.99 במקום $19.99
  אחת מההנחות הגדולות ביותר על המשחק, שאהוב במיוחד על ידי המבקרים, שייצא בתחילת השנה. במשחק אסטרטגיה זה, בעל אלמנטים של RPG, תחיו בהרפתקה חסרת מעצורים בעולם של ויקינגים, בו ההחלטות האסטרטגיות שלכם שולטות על מסעכם האישי. הכירו בעלי ברית בזמן שאתם מטיילים עם יחידותיכם ברחבי הארץ המדהימה אך קשה עקב המלחמה. בחרו בזהירות את אלו שיעזרו לכם להילחם נגד איום חדש, שמאיים להרוס ציביליזציה שלמה… המשחק מפותח על ידי סטודיו העצמאי Stoic ומופץ על ידי Versus Evil.
 • Spore- $4.99 במקום $19.99
  מתא אחד, לאל גלקטי, פתחו את היצור שלכם ביקום מלא ביצירות משלכם. שחקו דרך חיי ה-Spore שיצרתם בחמישה שלבים אבולוציונים: תא בודד, יצור, שבט יצורים, ציביליזציה, וחלל. לכל שלב יש את הסגנון הייחודי שלו, אתגרים משלו ומטרות שונות ומשונות משלו. המשחק פותח על ידי Maxis, שיצרה גם את Sims המוכר והאהוב, ומופץ על ידי EA.
 • Euro Truck Simulator 2- $3.74 במקום $24.99
  אי פעם רציתם להיות נהגי משאית? כנראה שלא… אך משחק זה יכול לשכנע אתכם שדווקא כן! משחק זה הוא סימולטור בו אתם, נהגי משאית, מנהלים רשת משאיות משלכם ומפתחים אותה לאורך זמן. במשחק תוכלו לרכוש משאיות מחברות אמיתיות שונו, ולקבל עבודות מחברות המובילות משא כבד, יקר, שביר או אפילו דליק. אני ממליץ מאוד על המשחק לכל אוהבי הסימולטורים, או סתם לאנשים שרוצים להרגע, ולהקשיב למוזיקה האהובה עליהם בזמן שהם נוסעים ברחבי אירופה עם המשאית שלהם. המשחק מפותח ומופץ על ידי החברה העצמאית SCS Software.
 • Mortal Kombat Komplete Edition- $4.99 במקום $19.99
  משחק המכות הקלאסי בגרסה החדשה ביותר שלו, עם כל הרחבותיו המלאות ועם גרסאות שונות לכל הדמויות. במשחק אתם נלחמים כאחת מהדמויות הרבות במשחק, בטורניר מכות בין בני-אדם, מפלצות, ויצורים דמויי אדם לא אנושיים. משחק מכות זה מלא בדם ומכות רצחניות, ואינו מומלץ לבעלי לב חלש, או לאנשים שנגעלים ממראה איברים קטועים או איברים פנימיים. המשחק פותח על ידי NetherRealm Studios ו-High Voltage Software ומופץ על ידי Warner Bros..
 • GRID Autosport- $13.59 במקום $39.99
  הקבוצות, המתמודדים והמירוץ. אלו הדברים החשובים במשחק מירוצים זה, בו תשתתפו בעולם המקצועי של מירוצי המכניות. במשחק תוכלו להתמודד נגד חבריכם או נגד דמוית מחשב, כדי לספק את הספונסרים שלכם במירוץ מטורף בו כל סיבוב נחשב. המשחק פותח ומופץ על ידי Codemasters.

אז, מה אתם חושבים על המבצעים? מה כבר קניתם? ספרו לנו הכל בתגובות!

מחפשים עוד משחקים במחירים הזולים ביותר? רוצו ל-CDKeyHouse וקבלו מאיתנו קוד הנחה נוספת: PCGalaxy.
CDKEY5

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה