נחשף התאריך לעונה השלישית של "דברים מוזרים"

עם שנה אזרחית חדשה, מגיעים טיזר קריפי ופוסטר חדשים לעונה השלישית של "דברים מוזרים", ובה נחשף סוף סוף התאריך בו תגיע אלינו העונה המצופה.

הסדרה "דברים מוזרים", סדרת המדע בדיוני המתרחשת בשנות ה-80 בעיירה הוקינס, הפכה לאחת מתכניות הטלוויזיה המקוריות ביותר של Netflix מאז הופעת הבכורה שלה ב -2016, וזוכה לקהל מעריצים אדוק שמחכה לחדשות בנוגע לעונה השלישית.
הסבלנות השתלמה, ובערב השנה החדשה זכינו להכרזה על תאריך עליית העונה השלישית לשירות הסטרימינג הפופולרי- 4 ביולי 2019.

אחרי שבדצמבר זכינו לגלות את שמות הפרקים של העונה השלישית בטיזר, כעת טיזר נוסף משוחרר כדי להכניס אותנו לאווירה המלחיצה של הסדרה:

חשבתם שהספירה שלכם לאחור לקראת השנה החדשה הייתה מעניינת? נראה שבהוקינס בערב השנה החדשה של 1985 היה מעניין יותר, עם טיזר שנראה כשידור לילי של הספירה לאחור, שנקטע על ידי מחשב מלא קודים והפרעות בשידור, עם המילים 4 ביולי 1985, שמשתנות לתאריך חזרת הסדרה- 04.07.2019.
בנוסף מופיעות המילים "קיץ אחד יכול לשנות את הכל", מה שמזכיר לנו כי העונה הקרובה עתידה להתרחש בקיץ 1985, דבר שנרמז גם בטיזר "הקניון" ששוחרר במהלך יולי 2018.

אם הצלחתם לעצור את הטיזר במהלך הפרעות השידור, תוכלו לראות בין הקודים את המילים "כשכחול וצהוב ייפגשו במערב", את שמו של ארגון מסתורי בשם "Lynx Corporation" , והרצת תוכנה בשם SilverCatFeeds.exe.

בנוסף לטיזר נחשף פוסטר חדש לעונה, בו אנחנו רואים את החבורה האהובה נהנים מהזיקוקים של יום העצמאות האמריקאי, החל כמובן בתאריך 4 ביולי.
בפוסטר אפשר לראות שאילבן ומייק לובשים כחול וצהוב בהתאמה, אולי פירוש הקוד "כשכחול וצהוב ייפגשו במערב" מתקשר לזוג הטרי? עוד לא ידוע, אך עוד קצת יותר מחצי שנה נגלה כולנו.

העונה השלישית של "דברים מוזרים" תעלה ל-Netflix בתאריך 04.07.19

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה