למי תתקשרו? | טיזר טריילר לעונה 2 של Stranger Things!

Stranger Things סדרת המדע-בדיונית של חברת ההפקות ושירות הסטרימינג האינטרנטית – Netflix שסחפה את העולם שנה שעברה עם שיחרורה של הסדרה והפכה להיות סדרה מוערצת עם פאנדום עצום שללא-ספק ימשיך ויתקיים עוד המון שנים. הסיפור מציג לנו את עלילתם של מייק, דסטין ולוקאס המחפשים את חברם, וויל, אשר ערב אחד הוא נעלם בפתאומיות ובדרכם הם פוגשים באילאבן (בתרגום חופשי: אחת-עשרה (11) אשר בורחת ממקום שהוא ספוילר לסדרה יחסית ובכל אופן, מבלי להגיד יותר מדי – צפו מה קורה ותגלו. אה, ואל תקראו את הכתבה הבאה אם לא צפיתם/סיימתם לצפות בעונה הראשונה של הסדרה.

אז אחרי המתנה לא כזו ארוכה שהרגישה כאילו היא נמשכת נצח (ברור, אחרי הסוף הזה איך לא נישאר במתח אינסופי?!), אנו מקבלים טיזר טריילר עם מעט אבל המון! מה זה אומר?
בואו צפו שנייה בטיזר טריילר לעונה השנייה של הסדרה המדוברת ששודר במהלך משחק ה-Super Bowl:

אז בואו נדבר על דבר אחד קודם כל, שכבר רואים בתמונת הסרטון – הילדים מהסדרה מחופשים למכסחי השדים! עכשיו, זה מאוד מובן ומאוד לא מובן… זה מובן שהם מתחפשים ל"מכסחי השדים" כיוון שעונתה הראשונה של הסדרה התרחשה בשנת 1983, והסרט "מכסחי השדים" יצא לאקרנים בשנת 1984, משמע ככל הנראה, עלילת העונה השנייה מתרחשת כשנה לאחר עלילת העונה הראשונה, אך זה קצת לא מובן איך זה יתקשר לעלילת הסדרה, אך נחכה ונראה.

הטיזר טריילר פותח בפרסומת ל-Eggos (וופלים קפואים) שכידוע לנו – זהו המאכל האהוב על אילאבן, ומן הסתם, שנייה לאחר-מכן, מציגים לנו את אילאבן, שלפי הטריילר, סביר להניח שהיא חוזרת! הידד!
לאחר מכן, שוט של הילדים רוכבים על האופניים עם תחפושת מכסחי השדים שלהם, ומה שמוזר בשוט הזה הוא שרק שלושה ילדים מתוך חבורת הארבעה רוכבים על האופניים, זהו רמז מחשיד קצת, לאחר מכן עוד שוט שלהם מחוץ לבית הספר עם תחפושות "מכסחי השדים" שלהם, הפעם הם שוב שלושה ילדים אך מאחורי דמותו של דסטין נדמה כי עוד מישהו עומד, אז ייתכן וזה וויל ביירס. שוט של ג'ים הופר חופר משהו באדמה, מאוד מוזר אך אינני מצליח להסיק דבר בקשר לשוט הזה.

במהלך הטיזר-טריילר יש קטע ובו אנו רואים את וויל ביירס שעליו ד"ר מרטין (שמסתבר ששרד את התקפת המפלצת מעונה אחת?!) עושה ניסויים ואמו של וויל ביירס יושבת לצד ד"ר מרטין?! או שאולי זה רק סיוט שיש לוויל בסדרה? נחכה ונראה. אה כן, וגם מפלצת חדשה ומסתורית מגיעה בעונה הבאה, יהיה אש.

אז כן, העונה החדשה של Stranger Things נראית לי מדהימה, וזה רק מטיזר של חצי דקה!
הבאסה היחידה…. שהעונה השנייה תעלה רק בהלוואין… משמע.. חודש אוקטובר/סוף אוקטובר.
רק לי הטיזר הזה עשה חשק למרתון חדש של כל עונתה הראשונה של הסדרה???

Stranger Things: עונה 2 תצא לאוויר באוקטובר 2017 (הלוואין) ב-Netflix.
מצפים לעונתה השנייה של הסדרה? מה חשבתם על העונה הראשונה? כתבו לנו בתגובות!

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר\י תגובה