"דברים מוזרים" קיבלה טריילר ראשון לעונה השלישית

Netflix שחררה טריילר לעונה השלישית של סדרת המדע הבדיוני והמסתורין, "דברים מוזרים".

"דברים מוזרים" הגיעה לראשונה אל רשת הצפייה הישירה Netflix בקיץ 2016, ומאז הפכה ללהיט. היא עוקבת אחר חבורת ילדים מהוקינס, אינדיאנה שחוקרים את היעלמותו בנסיבות מסתוריות של חברם וויל (נואה שנפ), ובדרך מכירים את אילבן המסתורית (מילי בובי בראון). במסעם החבורה מגלה על "העולם ההפוך" (the Upside-Down) ונלחמת במפלצות שמגיעות משם.

אחרי הצצה קריפית במיוחד שקיבלנו בינואר לכבוד ערב השנה החדשה, מגיע הטריילר הרשמי לעונה השלישית של "דברים מוזרים":

הטריילר מראה את חבורת הילדים שהם לא כל כך ילדים, אלא בני נוער ואיך חייהם בהוקינס מתחילים להשתנות. אילבן (מילי בובי בראון), למשל, נראית מסתגלת לחיים כבת אדם מן המניין כשהיא מסתובבת בקניון "סטארקורט" המוכר מההצצה-פרסומת בניחוח שנות השמונים שיצאה לפני כמה חודשים. ואם כבר הזכרנו את קניון "סטארקורט", הטריילר נותן עוד הצצה קטנה אל הדמות החדשה רובין, שעובדת עם סטיב (ג'ו קירי) בגלידרייה שבקניון. מעבר לכך, המסתורין והמתח לא פסחו על הטריילר, כשהוא מציג יצורים חדשים מה"עולם ההפוך" (Upside Down) מאיימים על חבורת הנערים שרק רצו ליהנות מחופשת הקיץ.

מעריצי הסדרה נאלצו להמתין תקופה ארוכה ליציאת העונה השלישית, לעומת השנה שהפרידה בין העונות הראשונה והשנייה. למרבה המזל,ההמתנה משתלמת. אם העונה הולכת להיות חצי ממה שהטריילר שלה מראה, אנחנו עומדים לקבל את העונה הכי מושקעת שהסדרה הביאה לנו עד היום.

העונה השלישית של "דברים מוזרים" תעלה ל-Netflix ב-4 ביולי 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה