טריילר לקומדיה “שוטר על הדרך”

הצצה לטריילר לקומדיה החדשה “שוטר על הדרך”

סרט הקומדיה החדש שמשולב עם אקשן ופעולה “שוטר על הדרך” יגיע לאקרנים ב-11.7 בכיכובם של השחקנים האהובים: קומייל נאנג’יאני ודייב בטיסטה ובבימויו של מייקל דאוז.

 

בסרט קומייל נאנג’יאני מגלם נהג פשוט ותמים שבמסגרת עבודתו אוסף נוסע, אותו מגלם דייב בטיסטה ובהמשך מתגלה הנוסע המסתורי כשוטר שעוקב אחרי רוצח אלים. זאת תהיה עבור הנהג משימה מפחידה בה הוא מנסה להיאחז בשפיותו, חייו ובדירוג חמשת הכוכבים שלו. להלן הטריילר לסרט:

לי אישית יצא לראות את קומייל נאנג’יאני בסרט “חולי אהבה” והוא שחקן כריזמטי שכיף לצפות בו על המסך מלבד זאת שהוא תסריטאי מוכשר ודייב בטיסטה כמו קמיל נחשב לשחקן ידוע ומוערך למרות שטרם צפיתי בסרט בו הוא מככב, אבל אני בטוחה שהם יהפכו את הסרט למוצלח יותר לולא הוא היה בלעדיהם. על סמך הצפייה בטריילר נראה שיש לו פונטציאל להצחיק אם הבמאי והתסריטאי של הסרט ינצלו את הסצנות הבשרניות והשטותיות בסרט וינפחו את ההומור בהן למימדים אדירים, כי דווקא הסיטואציות הפשוטות בחיים לרוב הכי מצחיקות אנשים כי הם נוטים להזדהות איתן ואם לא הם מגחכים על מר גורלם.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה