"היורשים" קיבלה טריילר ראשון לעונה 2

"היורשים", הדרמה הקומית-סטירית של רשת השידור HBO קיבלה טריילר ראשון לעונה השנייה.

הדרמה הקומית והמשפחתית של היוצר והמתאגרף ג'סי ארמסטרונג הגיעה לראשונה אל ערוץ HBO בשנה שעברה. היא אמנם התחילה באטיות, אבל העונה הראשונה הסתיימה עם כמה פרקים מעולים שהביאו לא מעט רגעים בלתי נשכחים. בנוסף לדיאלוג החד, התכנית מתגאה בהרכב שחקנים מרשים, שהוא בעצם צוות של כוכבים, שאף אחד לא צפה את איחודם. עם בריאן קוקס ("טרויה") כראש המשפחה לוגן,  ג'רמי סטרונג ("מים שקטים", "מכונת הכסף") שמשחק את בנו המכור לשעבר ויורשו הכושל , בנוסף אליהם המשפחה כוללת גם את הבת שיב (שרה סנוק), הבן רומן (קיראן קולקין), ואת הילד הבכור והמשונה קונור (אלן ראק). אבל בעוד שהילדים של לוגן נמצאים לרוב במרכז תשומת הלב, "היורשים" מתגאה במיוחד במת'יו מקפדיין כתום וניקולס בראון כגרג, אשר מספקים את רוב הרגעים הזכורים והמצחיקים בסדרה.

לאחר עונה ראשונה מוצלחת שגרפה לא פחות מ-7 מועמדויות לפרסים, HBO שחררה טריילר ראשון שנותן הצצה לעונה השנייה שתגיע בקיץ הקרוב:

בסך הכל, לפי הטריילר נראה כי אחת סדרות הדרמה הטובות ביותר של HBO הולכת להביא אל המסך עוד עונה מוצלחת ומלאת תככים. בין היורשים לבין "שקרים גדולים", נראה שהקיץ הזה הולך להיות מהנה במיוחד לכל חובבי הדרמה.

"היורשים" תשודר בערוץ HBO החל מאוגוסט הקרוב.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה