נחשף צוות יחידת המתאבדים החדש

בין חברי יחידת המתאבדים החדשה יהיו קינג שארק, פיסמייקר, ראטקטצ'ר, פולקה-דוט מן.

אחד הפרויקטים המדוברים בזמן האחרון הוא סרט יחידת המתאבדים החדש אותו כותב ג'יימס גאן, זה התחיל עם עזיבתו של ויל סמית' מהתפקיד של דדשוט וכעת זה ממשיך עם החשיפה של קבוצת הפושעים החדשה שתרכיב את היחידה.

אנחנו יודעים שדדשוט (אידריס אלבה) והארלי קווין (מרגו רובי) יהיו השניים היחידים שיחזרו להיות חלק מיחידת המתאבדים החדשה ולצידם, לפי דיווח חדש, יהיו הנבלים קינג שארק (King Shark), פיסמייקר (Peacekeeper), פולקה-דוט מן (Polka-Dot Man) וראטקצ'ר (Ratcatcher).

פיסקיפר, הידוע בשם כריסטופר סמית', הוא גיבור שנלחם לשמור על הצדק באמצעות כלי נשק שונים, אבל עם הזמן נהפך לרוצח על מנת להביא שלום לעולם. פולקה-דוט מן הוא בהחלט אחד הנבלים המוזרים והוותיקים של DC כשנלחם בפעם הראשונה בבאטמן ורובין בשנת 1962, הוא מסוגל ליצור מגוון כלי נשק מנקודות צבעוניות שמכסות את גופו. ראטקצ'ר הוא לוכד עכברושים שמשתמש בעכברושים בהם יכול לשלוט וגז כדי להפיל טרור על גות'אם, וקינג שארק הוא חצי כריש חצי אדם שראינו כבר אותו מופיע יותר מפעם אחת בסדרת "הפלאש".

נכון לעכשיו אין ליהוקים מתוכננים עבור חברי הצוות החדשים למעט דייב בטיסטה, שגילם את דראקס ב"שומרי הגלקסיה", אותו גאן רוצה ללהק בתפקידו של פיסקיפר, ככל הנראה בגלל הקירבה בין השניים, בעיקר אחרי פיטורו של גאן מ-Disney. בכל מקרה, קבוצת הדמויות שבחר גאן מאוד מיוחדת ובדיוק מה שלמדנו לצפות לו מהבמאי של "שומרי הגלקסיה".

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה