לראשונה במערב Super Dragonball Heroes מגיע אלינו

אחרי שנים של ציפייה, Super Dragonball Heroes מגיע למערב עם הכותר World Mission בגרסה ל-Switch ולמחשב האישי

Super Dragonball Heroes הוא משחק תפקידים מבוסס קלפים שקיים כבר שנים ביפן על גבי מכונות ארקייד וקונסולות ה-3DS וה-Switch. הסדרה היא הגשמת חלומות ו-Fanfiction עבור רבים מהמעריצים. אין דמות במנגה, אנימה, משחקי המחשב ואפילו מ-GT שלא מופיעה, וזה עוד בלי להזכיר את כל הדמויות, וגרסאות מיוחדות לדמויות קיימות, שהמציאו עבור המשחק.

כולם ידעו שמשחקי הארקייד לא יגיעו למערב לפני הכרזה רשמית על הקפאת הגיהנום. מי שרצה לשחק במשחק ל-3DS היה צריך קונסולה יפנית ולהסתדר עם השפה של המשחק הלא מתורגם. בגלל של-Switch אין הגנה אזורית, מעריצים רבים רצו לקנות את המשחק היפני ולהסתדר עם השפה. אז חדשות טובות, אין צורך! Super Dragonball Heroes World Mission מגיע עם תמיכה למערב.

הגיון בריא מלמד אותנו ש-Bandai Namco לא תטרח עבור דיבוב למשחק כל כך נישתי, לגיטימית. המשחק מכיל את כל הדמויות האהובות, הלא אהובות והאלו שאתם עדיין לא יודעים שאתם אוהבים. בנוסף, בטריילר אנו רואים את הנבל המקורי עבור המשחק החדש Sealas. כמו כל דמות במשחקי המחשב של סדרת האנימציה האהובה, גם Sealas נראה כמו שילוב של המון דמויות יחד, אני שמתי לב למאפיינים העיצוביים של Hit, Cooler ו-Pui Pui.

מעניין לראות האם הוא יופיע בסדרת האנימציה הקצרה שמשודרת עכשיו ביפן ומתרכזת גם היא בגרסאות השונות של הדמויות. ככל הנראה, המשחקים בסדרה לא הגיעו למערב גם עקב בעיות של זכויות יוצרים משותפות ולא רק החלטות עסקיות, משחק הסלולר הפופולרי Dokkan Battle, בגרסתו המערבית לא מכיל דמויות מהסדרה הקיימות בגרסה היפנית. שחרור המשחק במערב יוכל להשפיע בהמשך גם על סוגיה זו.

Super Dragonball Heroes Worls Mission יגיע למערב ב-5 לאפריל ויהיה זמין עבור קונסולת ה-Switch ולמרבה ההפתעה גם עבור המחשבים האישיים.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה