נחשף טריילר משחקיות חדש ל-Super Mario Party

טריילר המשחקיות החדש של Super Mario Party מציג לנו את River Survival Mode לראשונה.

כבר חודשיים שאנחנו יודעים על קיומו של Super Mario Party, שבו נוכל לאתגר אותנו ואת החברים שלנו בסדרה של מיני משחקים שונים, עם הדמויות של סופר מריו. כעת Nintendo הכריזה על מצב משחק חדש לחלוטין בשם River Survival Mode, וביחד איתו טריילר חדש המראה איך אותו מצב משחק עובד.

במצב המשחק החדש, שמתאים עד ל-4 שחקנים בו אנחנו נאלץ לעבוד יחדיו על מנת להשיט את הרפסודה שלנו אל קצה הנהר. תוספת נחמדה לזה זה שבאמצע ההרפתקאה יהיו לנו סדרה של מיני משחקים בהם כל אחד מאיתנו יוכל לאסוף נקודות, ואלו מאריכות את הזמן שלנו בשעון, בעודנו מנסים להגיע לקצה הנהר לפני שנגמר הזמן בשעון.

הנה עובדה מעניינת לגבי מצב המשחק החדש, זה שההשטה של הרפסודה מתבצעת השלט עם חיישן התנועה של Joycon.

Super Mario Party צפוי להגיע לקונסולת ה-Nintendo Switch ב-5 לאוקטובר. אז תכינו את הקונסולה והחברים שלכם לשייט מהנה במיוחד.

מה דעתכם על מצב המשחק החדש? האם אתם חושבים שיש משהו שניתם לשפר בו? אילו עוד הפתעות מחכות לנו במשחק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה