סדרת האימה Swamp Thing קיבלה טריילר חדש

Swamp Thing קיבל טריילר חדש שנותן עוד פרטים על סדרת האימה החדשה של DC Universe.

סדרת האימה Swamp Thing, השלישית בסדרת התכניות ששירות הצפייה של DC השיק, עברה לא מעט דרמה עוד לפני שעונתה הראשונה עלתה לאוויר, כשהיא נחתכה משלושה עשר פרקים לעשרה, עקב חלוקי דעות בין אנשי הקריאטיב. העובדה הזו גרמה למעריצים להיות קצת יותר ספקנים ופחות נלהבים בקשר לבכורת הסדרה המצופה.

אם אתם בין אותם ספקנים, קחו רגע ותצפו בטריילר החדש והמפחיד עבור הסדרה, אולי תשנו את דעתכם:

ברוב עיבודי הקומיקס, המראה של הדמות הראשית הוא אחד ההיבטים החשובים והמצופים ביותר של הסדרה. לעומת זאת, נראה שבטריילר החדש ל-"Swamp Thing" הוא לא נראה הרבה, אלא רק לכמה רגעים בודדים בהם רואים את ממדיו הגדולים והוא שרוי בצל. אם אתם בכל זאת רוצים לחזות בדמות מקרוב ולראות את פניו של ה-Swamp Thing, אתם מוזמנים לעשות זאת בטריילר הראשון לסדרה. כך או כך, נראה שקמפיין הפרסום של הסדרה נשען יותר על אבי הולנד שמשוחקת על ידי קריסטל ריד (זאב צעיר, גות'האם), ועל האווירה האימתית והאפלה של התכנית עצמה ופחות על יצור הביצה עצמו.

למרות ההתפתחויות ההפקתיות האחרונות של הסדרה, הטריילר בהחלט מוכיח שיש למה לצפות, ונראה שהיא הולכת להיות מעניינת. אם רוב האנשים לא היו משוכנעים שהם צריכים את שירות צפייה ישירה הנוסף הזה לרשימת המנויים שלהם בעקבות הסדרות "הטיטאנים" או Doom Patrol, אולי סדרת האימה "Swamp Thing" תהיה הלהיט שיגרום להם להצטרף לשירות הצפייה של DC.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה