טריילר לסדרה: Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

על הסדרה החדשה – Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events לא שמעתי ולא ציפיתי שיפיקו סדרה המבוססת על הספר הזה. אך יותר נכון הסדרה הזו היא רימייק לסרט המבוסס על הסיפור? אני לא ממש יודע איך לתאר לכם את זה…

הסרט Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events, יצא לאקרנים בשנת 2004 בכיכובו של שחקן הקומדיה ג’ים קארי וזכה לביקורות מעורבות, בעיניי הוא היה סרט חמוד ופשוט אבל אחרי חצי סרט זה כבר נהיה מאוס ומשעמם מאוד. לא ציפיתי שיוציאו רימייק לסרט הזה, אך האמת, הטריילר לסדרה הזו של Netflix לא נראה כה מאכזב אחרי הכל.

צפו בטריילר כאן:

הסדרה מבוססת על הרומן מאת למונד סניקט (בשמו האמיתי, דניאל הנדלר), ומשחק בה זוכה פרס האמי ניל פטריק האריס, A Series of Unfortunate Events המספרת את סיפורם של היתומים בדלייר – ויולט, קלאס וסאני, אשר צריכים לעצור את הרוזן אולף הרשע שהינו האפוטרופוס שלהם, מלקחת את הירושה שהוריהם הורישו להם, ובאותו הזמן לגלות על מותם המסתורי של הוריהם. הסדרה הינה בהפקת Netflix ומונה כשמונה פרקים בלבד.

פוסטר הסדרה:

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

הרימייק הזה הוא כל כך לא צפוי שקשה לי להגיד מה אני חושב על הטריילר, הוא נראה כייפי ושנון, ניל פטריק האריס משחק בצורה נפלאה ושנונה אך המראה שלו בתור הדמות של הרוזן אולף טיפה מאכזב. נראה כי כותבי הסדרה מנסים לתקן את כל הטעויות שהיו בסרט המקורי משנת 2004, עם הרחב הסיפור עצמו, הוספת עוד דמויות, ולהרשות לעצמם המון דברים שלא היו בסרט, ובכן כי הם Netflix, הם יכולים לעשות כל מה שבא להם ויש להם 8 שעות סיפור.

כמו כן, גם שמתי לב שמשחקת שם אלפרה וודארד מהסדרה Luke Cage שגם היא של Netflix, שזו בחירה מאוד מעניינת ואני ממש אהבתי את המשחק שלה ב-Luke Cage, אז לגמרי יש למה לצפות.

הסדרה Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events תעלה לנטפליקס ב-13 לינואר 2017 – כל הפרקים יחדיו.

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *