לוחמה מסוג אחר – סיקור לדמויות ההרחבה של Tekken 7

האם נוקטיס וגיס האוורד מצליחים להשתלב ב-Tekken 7 או שהם פשוט יותר מדי יוצאי דופן בשביל משחק המכות המצליח?

משחק המכות Tekken 7 עדיין אחד ממשחקי המכות המצליחים של הדור הנוכחי. למרות שמספר השחקנים ירד בגלל הגעתם של משחקי מכות חדשים כמו Dragon Ball FighterZ, זה נחמד לראות אותו מקבל לוחמים נוספים לליין הלוחמים שלו. בינתיים קיבלנו רק שניים, נוקטיס וגיס האוורד, והחלטתי לראות איך הם משתלבים במשחק המכות התלת מימדי.

נוקטיס – Noctis

נוקטיס מ-Final Fantasy XV הוא אחד הבחירות המוזרות לדעתי עבור משחק מכות כמו Tekken 7. זה לא שהמהירות של הדמות לא יכולה להשתלב במשחק המכות, אבל בהתחשב בכך שהוא משתמש במגוון רחב של נשקים הייתי יכול לראות אותו יותר במשחק הבא בכותר Soul Calibur.

לפחות Tekken 7 משלב את נוקטיס עם כל שאר הלוחמים בכך שהוא מזמן את החרבות רק במהלך רצפים של מכות, כל מכה קטנה של הלוחם הצעיר היא ללא נשק והיא די מהירה עם בעיטות מעופפות מרשימות ומספר מהלכים די מגניבים.

מהלך ה-Rage של נוקטיס נותן לו לזמן את כל הנשקים שלו ולעשות רצף מכות די מהיר והרסני. זה מהלך שבדומה לאחרים קל להגן מפניו אבל עם רצף מכות נכון הוא יכול לגרום נזק רציני.

נוקטיס הוא דמות די טובה ומהירה. הוא לא מרגיש הכי מתאים ביקום הזה כמו אקומה, ככל הנראה בגלל שאקומה מרגיש יותר כמו אמן לחימה ונוקטיס כמו סייף, אבל הוא עדיין תוספת מתקבלת לליין הלוחמים של המשחק.

גיס האוורד – Geese Howard

גיס, בדומה לאקומה הוא לוחם ממשחק מכות אחר, King of Fighters, וכמו אקומה יש לו מד אנרגיה שמאפשר לו לעשות מהלכים עוצמתיים של יריות בצורה של גלי אנרגיה.

חוץ מגל האנרגיה של גיס, שנראה מגניב רצח, יש לו מספר מהלכים די בסיסים וחזקים עם אגרופים די חזקים ובעיטות לא רעות אבל גם לא מהירות.

גיס הוא לוחם יותר בסיסי ויציב, הוא לא מהיר או מיוחד כמו נוקטיס ומזכיר יותר לוחמים כמו Heihachi, עם העמידה העוצמתית שלו והמכות החזקות שלו.

למרות שלא הכרתי את הדמות לפני המשחק, הוא מהווה תוספת מצוינת לליין הדמויות, יותר מנוקטיס, כי הוא מרגיש שייך למשחק.

בונוס מוזהב

בכל משחק מכות ישנן תלבושות והתלבושות ב-Tekken 7 הן בין המוזרות. ככה שזה לא מפתיע שישנה חבילת הרחבה שכוללת תלבושות זהב.

התלבושות הן רק עבור חלק מהדמויות אבל אני חייב להגיד שהן נראות די טוב עם אפקטים הארה מרשימים. בנוסף, זה אפשרות נחמדה לשלב זהב בתלבושת של הלוחם שלכם.

סיכום

הלוחמים החדשים של Tekken 7 הם די טובים עם סט מהלכים די ייחודי ומגניב. למרות שאני מרגיש שנוקטיס לא מתאים כל כך בין הלוחמים של המשחק, גיס כן מאוד מתאים ושניהם מהווים תוספת נהדרת לסט הלוחמים של המשחק.

 

חבילת ההרחבה של Tekken 7

נוקטיס - 8
גיס האוורד - 10
חבילת ההרחבה המוזהבת - 8

8.7

מעולה

למרות שגיס מרגיש כמו דמות יותר מתאימה למשחק המכות Tekken 7, הוא ונוקטיס מהווים לוחמים נהדרים חדשים עבור משחק המכות התלת מימדי.

User Rating: Be the first one !

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה