משחקי הסלפי – ביקורת למשחק That’s You

מחפשים משחק חברה מצחיק שיעביר לכם שעה-שעתיים עם חברים שלכם בין המשחקים? אז Wish Studios מציעים לכם להוריד את האפליקציה ולטעון בקונסולה שלכם את That's You

That's You הוא משחק חברה חדש ל-Playstation 4 מבית Wish Studios שמאפשר לכם, אחרי שהורדתם את האפליקציה, לשחק עם עד 3 חברים נוספים בחידון שאלות, שבא לבדוק כמה אתם מכירים את הבן אדם מימינכם שגונב את חתיכת הבמבה האחרונה מהשקית.

כיף ומשחקים

ב-That’s You אתם וחברים שלכם משתמשים בסמארטפונים שלכם כדי לצלם את עצמכם ולערוך תמונות על מנת לענות על שאלות מצחיקות בסגנון של חידון טלוויזיה.

הקריין כל פעם ייקח אתכם למקום יפה ומגניב, בו תשאלו שאלות שרלוונטיות למקום, למשל: אם תגיעו לקרנבל, תשאלו איזה מבין חבריכם הכי מתאים לו/לה להצטרף לקרקס, ואם תגיעו לאיזור שמורת הטבע, תתבקשו לקחת את התמונה של חבריכם ולצייר אותו אחרי שהוא/היא בילו שנתיים בטבע.

אפילו שחלק מהשאלות האלו פשוט מגוכחות, זה כל החוויה, לשמוע שאלה הזויה לגמרי ואז להתחיל לרדת על חברים שלכם שיש מצב שהם יעשו את הדבר ההזוי הזה. השאלות מאוד מזכירות פוסטים מצחיקים שאנחנו נתקלים בהם כל יום בו אתם מתבקשים לתייג חבר שיעזור לכם לאכול ערימת המבורגרים או לשדוד בנק, אלו פשוט מצבים שמעוררים צחוק והומור על חשבונכם וחשבון החברים שלכם.

כמו שאמרנו, המשחק הוא כמו שעשועון טלוויזיה וזה אומר שאתם צריכים להרוויח נקודות. אתם עושים זאת בכמה דרכים, לדוגמא: במקרה וזו הייתה שאלה בה אתם צריכים לבחור את אחד החברים שלכם וכולכם בחרתם את אותו השחקן, תקבלו כולכם (חוץ ממנו) נקודות, או אם נשאלתם למשל איזה פשע היה השחקן השני מבצע ובחרתם בדומה לשלו, אז גם הייתם זוכים בנקודות. דרך נוספת היא שתציירו על התמונה של השחקן בהתאם לדרישות ואם השחקן יבחר את התמונה שלכם, תקבלו נקודות.

אז כל מטרת המשחק כדי לנצח זה לא רק להיות הכי מצחיק, זה כמה אתם מכירים את חברים שלכם ומה שהם חושבים ובמקרה זה That’s You הוא משחק חברה מצוין, רק חבל שאין קצת גיוון רחב יותר במשחקיות עם יותר שאלות מוזרות ויותר פעילויות ומיני משחקים.

תצוגה

כל התצוגה של That’s You פשוט נהדרת- הקריין לוקח אתכם למקומות שונים מסביב לעולם שמעוצבים באופן קסום וצבעוני. השילוב של מקומות אלו מצליח לעורר סוג של הרגשת נוסטלגיה ובשילוב של לשחק עם החברים שלכם על הספה או דרך האוזניות והמיקרופון, ו-That’s You מצליח בקלות לגרום לכם להרגיש כמו ילדים שוב שמתשתטים עם חברים שלכם.

מה שכן, אני חושב שהתצוגה קצת נפגעת ממספר פילטרים שמנסים לתת תחושה של רטרו, העיצוב של כל מקום מרגיש מאוד קלאסי ונוסטלגי, אבל לעיתים הפילטרים שמיישמים לתצוגה קצת מוגזמים וזה פוגע בחוויה הכללית של המשחק.

הקריין והאפקטים הקוליים

הקריין של המשחק עושה עבודה מצוינת בלעורר את הכיף בשחקנים ולמשוך אתכם להשתטות. כל דבר שהוא אומר, אפילו שהוא נשמע רציני לגמרי, גורם לכם לחייך מכמה מגוכחים חלק מהמצבים שהוא שם אתכם או את חבריכם.

משהו שמשלים את הכיף של That’s You אלו האפקטים הקוליים- כל הרעשים של הסביבה בה אתם נמצאים נשמעים מאוד אמיתיים ומאפשרים לכם להרגיש שאתם באמת שם, והצלילים המצחיקים כשאתם או חבריכם מפשלים פשוט מוסיפים לצחוק המתגלגל שלכם שבא אחרי זה.

סיכום

הפוטנציאל של That’s You הוא אדיר, המשחק מצליח ליצור חווית משחק מאוד כייפית בין חברים ואם חברת Wish Studios תחליט להשקיע את מאמציה במשחק נוסף, כדאי שיתרכזו בלהוסיף מספר מיני משחקים ומעט גיוון במשחקיות, כי That’s You יכול להיות משחק חברתי אפילו יותר טוב.

אין הרבה משחקים היום שמתרכזים בכיף החברתי ו-That’s You מצליח לעשות זאת עם השימוש המצוין שלו בטלפון הנייד, תצוגה מצוינת וקריינות מבדרת. אז קחו את הסמארטפון, צלמו סלפי ותתחילו לשחק.

That's You - ציון סופי

תצוגה - 7
כיף ומשחקים - 6
הקריין והאפקטים הקוליים - 8

7

טוב

That's You הוא משחק חברה כייפי וייחודי, שנתמך על ידי תצוגה יפה וקריין מבדר, אבל מה שבאמת עושה את המשחק כייפי אלו חברים שלכם.

User Rating: Be the first one !

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה