The Elder Scrolls: Blades

The Elder Scrolls: Blades יגיע בחלקה המוקדם של שנת 2019

את The Elder Scrolls: Blades נזכה לראות ככל הנראה בחלק הראשון של שנת 2019.

נדמה שמיטב המוחות ב-Bethesda יושבים ועובדים כעת על Fallout 76, ולכן ההשקה של The Elder Scrolls: Blades מתעכבת. מדובר במשחק בסדרת המשחקים המצליחה של החברה העונה לשם The Elder Scrolls, והוא יושק תחילה עבור המכשירים הנייידים ולאחר מכן לקונסולות, PC ול-VR יחד עם משחקיות של קרוס פלטפורם.

בניגוד להכרזות אחרות על משחקי מובייל אחרים, The Elder Scrolls: Blades הוא אחד המשחקים היותר מצופים. זאת לאור העובדה שהמשחק פשוט נראה טוב ובמיוחד בשל העובדה שלא מדובר במשחק היחידי שהוכרז עבור הסדרה. בתחילה הובטח כי המשחק יגיע אלינו בתחילת דצמבר, בעוד של-Bethesda ישנו שינוי קל בתוכניות. בציוץ שפירסמה החברה בטוויטר היא הודיעה כי המשחק יגיע מוקדם במהלך שנת 2019.

אנחנו משערים שההודעה הזו נובעת בשל העבודה המרובה שנוצרה לתיקון המשחק Fallout 76. שזכה לנקודת התחלה לא מוצלחת במיוחד מהמעריצים המאוכזבים ברחבי הרשת. ככה שמיטב האנשים ב-Bethesda עובדים עליו, לא נותר מי שיעשה את המגעים הקטנים לסיום The Elder Scrolls: Blades. כל שנותר לנו לקוות זה שהחברה תיקח את ההשקה של Fallout 76 לתשומת ליבה, ולא תחזור על כך עם ההשקה של המשחק החדש בסדרת The Elder Scrolls.

מי שמעוניין יכול להירשם לגישה מוקדמת עבור המשחק דרך הקישור הבא: לחץ כאן.

ספרו לנו מה אתם חושבים על המשחק החדש? מה אתם מצפים לראות בו? האם לדעתכם לא צריך לייצר משחקים מצליחים שכאלה עבור המכשירים הניידים? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה