יוצר Metroid מבטיח: הסדרה לא מתה

שבע שנים. זה פרק הזמן שעבר מאז משחק Metroid האחרון. המשחק המאוד שנוי במחלוקת, Metroid: Other M יצא באוגוסט 2010, ומכיוון שנחשב לכישלון גורל הסדרה הוותיקה והאהובה היה נתון בספק. זאת אומרת, לפחות עד תערוכת E3 האחרונה, בה נחשפו שני משחקים חדשים בסדרה, והציתו את דימיון המעריצים מחדש.

יושיו סאקאמוטו (Yoshio Sakamoto), אחד מיוצרי הסדרה המקוריים, והאיש שעומד בראש צוות הפיתוח של Metroid: Samus Returns שמגיע כבר ב-15 לספטמבר, שוחח עם האתר Eurogamer על עתיד הסדרה והמשמעות של שני הכותרים החדשים שלה.

הדבר הראשון שאותו הוא רצה להבהיר זה שההכרזה על שני המשחקים במקביל הייתה מקרית לחלוטין. לא מדובר בהחלטה מכוונת מראש להציג שני משחקים בסדרה בו זמנית, אבל הפיתוח שלהם היו בשלב כזה שההכרזה הכפולה התאפשרה. סאקאמוטו הדגיש שאין קשר ישיר בין צוותי הפיתוח, ושכל משחק יעמוד בפני עצמו לחלוטין, אך שניהם משתדלים לתת לשחקנים את חווית ה-Metroid לה הם מצפים.

סאקאמוטו הוסיף ואמר שהניסיון שלו הוא בעיקר עם כותרי 2D בסדרה, ולכן הוא מוביל את הצוות שמפתח את המשחק ל-Nintendo 3DS. Samus Returns הוא בבסיסו מעין חידוש למשחק השני בסדרה – Metroid: Return of Samus, כמובן עם שינויים רלוונטיים לעידן הגיימינג המודרני.

הדבר האחרון אותו הבטיח סאקאמוטו זה שהסדרה לא עומדת לעצור כאן. אומנם היה באמת פער גדול בין המשחק האחרון לשני הכותרים החדשים, אבל Nintendo לא מוותרים על אחת הסדרות הפופולאריות שלהם. עוד לא ברור מה צופן העתיד, אבל הוא בהחלט יכלול את Samus והמשחקים שלה.

ורק כדי לעשות לנו עיניים, שוחררו שני טריילרים חדשים – הראשון ארוך ומרשים שסוקר את Metroid: Samus Returns מבחינת המשחקיות, הסיפור ועוד. השני קצר ומלא באקשן נהדר. נראה שמדובר באחד ממשחקי החובה לכל בעלי ה-3DS.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=NjQe-JY77Uk

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה