שניים ממשחקי Disney האהובים יקבלו גרסת Remaster לדור הקונסולות הנוכחי

שניים ממשחקי Disney המוכרים, האהובים והפופולריים ביותר בכל הזמנים-The Lion King ו-Aladdin יקבלו גרסאות remaster שיצאו ממש בקרוב

קשה להאמין, אך לפני זמן רב משחקים המבוססים על מותגים לא היו נדירים בכלל. על אף שהייתה רגיעה מהעניין בשנים האחרונות, נראה כי זה הזמן הטוב ביותר להכריז על הפתעה. שני משחקים המבוססים על שניים מסרטי Disney המוצלחים והאהובים ביותר בכל הזמנים-The Lion King ו-Aladdin, מקבלים גרסאות Remaster.

בכנס Gamescom 2019, תצוגה אחת אשר נוהלה על ידי Gamestop, הוכרז כי המשחקים הקלאסיים משנות ה-90, שהיו כולם באנימציית 16-bit, יקבלו גרסאות מחודשות בסתיו הקרוב. הידיעה הגיע לראשונה על ידי ציוץ בטוויטר, אך לאחר מכן אושרה כרשמית.

בנוסף לכך, הוכרז כי שני המשחקים יצאו במארז משולב אשר יכיל את המשחקים הקלאסיים יחד עם סאונדטרק מקורי. אפילו שהוכרז באופן רשמי כי המארז יצא לקונסולות ה-Playstation 4, Xbox One ול-Nintendo Switch, דובר גם כי תהיה גרסה למחשב האישי. המשחקים יעברו רינדור מחדש לאנימציית HD ‘מודרנית’. כלומר, תהיה אפשרות לשחק גם באנימציה מפוקסלת קלאסית, וגם באנימציית HD עדכנית.

נכון לעתה לא ברור מי המפיצה או אפילו מפתחת המארז, כך שנמשיך לעדכן אתכם. נכון להיום נודע כי המשחקים יגיעו במהלך הסתיו, ושרכישות מוקדמות זמינות כבר מעכשיו.

אודות צחי קנבסקי

שמי צחי, בן 22 וחצי מחולון. גיק ואוטאקו לכל דבר. מתעניין בעיקר בגיבורי על, אנימה, גיימינג וכל שאר הירקות. מנגן גיטרה כבר כ-5 שנים ומשמש ככתב גיימינג וקולנוע

השאר\י תגובה