משחק Call Of Duty חדש מהיוצרים של Black Ops אושר!

אז.. Black Ops 3 או World at war 2 ?
אז.. Black Ops 3 או World at war 2 ?

מפיצת המשחקים Activision הודיעה ביום חמישי כי היא תשחרר מידע חדש על המשחק Call Of Duty הבא שישוחרר בסתיו הקרוב.
זה “משחק חדש ומרגש מאחד מצוותי הפיתוח המובילים שלנו”, אמרה Activision, מאוחר יותר הבהירה כי Treyarch היא המפתחת.

מפתחת המשחקים Treyarch שיצרה את סדרת Call Of Duty Black Ops, אם כי Activision סרבה להגיד מה הוא המשחק הבא שמפיצת המשחקים Treyarch
עומדת לשחרר, ואם זה יהיה COD Black ops 3 או משחק אחר לגמרי.

יש לציין, זה המשחק COD הראשון של Treyarch שפותח במשך 3 שנים, המשחק האחרון שלהם ששוחרר היה בשנת 2012, מתי ש Call Of Duty Black Ops II שוחרר.
בהתחשב בכך, שמפיצת המשחקים Activision עדיין תומכת במשחק COD Advanced Warfare של השנה שעברה, עם תוכן חדש שאמורים לצאת בקרוב.

אל תדאגו לגבי פספוס ההכרזה של המשחק הבא בכותר Call Of Duty ע”י מפתחת המשחקים Treyarch, כי בדרך כלל מפיצת המשחקים Activision,
חושפת משחקי Call Of Duty חדשים בחודש מאי.

לפי מה ש Activiosn אמרו ביום חמישי, “זה אמור להיות משחק מרגש”, יש שני אפשרויות הגיוניות שהמשחק החדש שייצא בסתיו הקרוב, יהיה או Call Of Duty World at War 2 או Call Of Duty Black Ops 3.
או ש Treyarch רוצים להפתיע אותנו עם משחק חדש לגמרי, כמו שקרה עם Call Of Duty Advanced Warfare, הכל יכול להיות, כל מה שנצטרך לעשות זה לחכות להכרזה הרשמית ולגלות מהו המשחק החדש.

שיהיה מידע חדש בקשר למשחק החדש שלהם, אנחנו נעדכן!

CDKEY1

אודות Shahar.M

קוראים לי שחר, אני בן 21. אני יוטיובר די וותיק, שמתעסק בזה די הרבה שנים, וכרגע עומד על 7000 רשומים. משחק במחשב מגיל 10 עד עכשיו. אם תשאלו אותי מה הפלטפורמה המועדפת עליך, אני אגיד מחשב אבל כמובן שמידי פעם בזמן הפנוי אני אשחק ב PS3, אבל מחשב תמיד יהיה בעדיפות ראשונה.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *