המשחק The Occupation ישוחרר ב-9 לאוטובר עבור ה-PC והקונסולות

משחק המתח The Occupation מקבל תאריך שיחרור עבור ה-PC והקונסולות.

משחק המתח המשלב בתוכו חקירות The Occupation, מקבל תאריך יציאה עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC. המשחק ישוחרר בעותק פיזי ועותק דיגיטלי, שיהיה זמין ב-Playstation Store, Microsoft Store ו-Steam החל מאותו תאריך נקוב.

עלילת המשחק הולכת באופן הבא: פיצוץ גרם להפעלת מעשה שנוי במחלוקת של תנועה המאיימת על חירות התושבים של האוכלוסיה הבריטית. התפקיד שלנו הוא לבוא, לחקור ולתשאל אנשים שונים על אותו לילה שגרם למותם של רבים כל כך. לתשאל אותם מה הם עשו באותו הרגע, והאם היה להם איזשהו מניע לעשות או להיות קשורים למה שנעשה באותו לילה נוראי. באפשרותינו להשתמש בכלים העומדים לרשותינו כמו ההשפעה שלנו על מעשים של דמויות ודפוסי התנהגות, על מנת שנוכל לבוא ולהשיג את התוצאות הרצויות. האם ניקח את הדרך הישירה ונסכן את עצמנו בחשיפה, או שנתחנן מראש בזהירות ונסתכן באיבוד של זמן יקר? אחד הדברים היפים במשחק זה שכל האירועים ב-The Occupation מתרחשים בזמן אמת, ועלינו לפעול במהרה בהתאם לממצאי החקירה שלנו.

מה איתכם? האם יש לכם את מה שדרוש על מנת לבוא ולפצח את התעלומה? באיזו גישה תלך החקירה שלכם? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה