סדרת ספרי The Riftwar Saga תועבד לסדרת טלוויזיה

אחת מסדרות הפנטזיה המוערכות בשנים האחרונות, The Riftwar Saga, תעובד לסדרת טלוויזיה.

סדרת The Riftwar Cycle, שכוללת כ-30 רומנים ושלושה סיפורים קצרים במשך כשלושה עשורים, התחילה עם הסדרה הראשונה The Riftwar Saga המבוססת על משחק תפקידים בו שיחק ריימונד א. פייסט., סופר הסדרה, והיא כוללת בתוכה את שלושת הספרים הראשונים, Magician, Silverthorn ו-A Darkness At Sethanon.

כעת, סדרת הספרים הראשונה תועבד לסדרת טלוויזיה עם פייסט בתור אחד המפיקים, לא מפתיע בהתחשב שהסופר הידוע תמיד החזיק את סדרת הספרים קרוב לחזה. ריימונד פייסט אומר במהלך ראיון:

דיברתי עם אנשי סרט וטלוויזיה על עיבוד העבודות שלי מאז הפרסום של ספר Magician ב-1982. אמרתי “לא” כל הזמן בגלל שזה לא הרגיש מתאים, טעיתי. אני מאושר שסוף סוף פגשתי אנשים עם הבנה של העבדוה שלי וחזון שתואם לשלי בלהביא את The Riftwar Saga לסדרת הטלוויזיה. אני מצפה בקוצר רוח לעבוד עם הצוות המוכשר ב-BCDF כמה שהם יצטרכו ואני מתרגש סוף סוף לראות את Magician על המסך.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

יהיה מעניין לראות מה תהיה הצלחת סדרת האדפטציה על המסך הקטן ואיזה רשת תרצה לשדר את הסדרה אחרי פרק הפיילוט. אולי רשת HBO תהיה מעוניינת בסדרת פנטזיה חדשה כעת שהסדרה המצליחה שלה “משחקי הכס” מסיימת את ריצתה והתחרות (Amazon) עובדת על עיבוד לספרי “שר הטבעות”.

מה שכן, אני מקווה שפייסט יצליח לתת תמיכה טובה להפקה של הסדרה ולא להפוך למחסום יצירתית כלשהו לבמאי או תסריטאי הסדרה שרק מנסים להביא סדרת ספרי פנטזיה מצליחה למסך הקטן.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה