טריילר ראשון לסרט הדרמה החדש – "איש המחר"

השחקן המוכר ג'ון לית'גו בטריילר ראשון לסרט החדש בכיכובו- "איש המחר", המספר על גרוש תמהוני מעיירה קטנה המתכונן לאפוקליפסה המתקרבת- וסיפור אהבה יוצר דופן.

בסרט "איש המחר" ג'ון לית'גו (John Lithgow) עתיד לשחק את דמותו של "אד", גרוש תמהוני החי בעיירה קטנה, מפרסם תיאוריות קונספירציה ברשת ומכין את הבונקר שלו לקראת אפוקליפסה המתקרבת לחסל את האנושות כולה.
במהלך קניות לרכישת (עוד) ציוד לבונקר הממוגן שלו, הוא פוגש במתבודדת נוספת בשם רוני (המשוחקת על ידי בלית' דאנר)- והשניים פותחים את הדלת לרומן עתיר קשיים עקב המטענים הרגשיים הכבדים של כל אחד מהם, וההבדלים שלהם בתפיסת העולם והמציאות הסובבת אותם.

הסרט עתיד לצאת במאי הקרוב, אחרי שהוקרן בהקרנת בכורה בפסטיבל "Sundance Film Festival" בינואר האחרון, וכעת אנחנו זוכים להצצה ראשונה לסיפור האנושי העומד מאחורי הדרמה החדשה בטריילר ראשון:

הטריילר מציג לנו בקצרה את המפגש בין הדמויות של אד ורוני, 2 מבוגרים שהסתגרו מן העולם כל אחד מסיבותיו הוא, וכעת נפתחים מחדש- אחד לשני ולעולם כולו יחד.
דמותו של אד היא של אדם כמעט פרנואיד, שדואג תמיד מהמצב הגרוע ביותר שעתיד לקרות ומלא בדאגות הנוגעות לכל מה שעתיד לבוא.
ואילו רוני מוצגת כאישה שלא חושבת יותר מדי על המצב בו היא חיה או על העתיד הצפוי לה, אך נראה כי מתקשה להתגבר על טראומת העבר שלה- מות הבת שלה.
יחד הם עתידים לעבור מסע אישי וריגשי בו הם ילמדו אחד על השני, וגם על עצמם.

את ג'ון לית'גו אתם בוודאי מכירים מתפקידים משניים ששיחק בסדרות מצליחות שונות (עם הבולטים ביותר- רוצח השילוש ב"דקסטר" ואביו הביולוגי של בארני ב"איך פגשתי את אמא", ובסדרת Netflix "הכתר"), ובלית' דאנר הופיעה בסרטי דרמה נוספים, וגם בסרטי "פגוש את ההורים".
עיקר הביקורות (המעטות) שיצאו לסרט משבחים את המשחק של השחקנים המצוינים האלו וכרגע ציון המבקרים לסרט באתר Rotten Tomatoes עומד על 71%.
מקור אותן ביקורות הוא מהקרנת הסרט בפסטיבל  "Sundance Film Festival" בינואר השנה.

הסרט "איש המחר" עתיד להגיע לאקרנים בארצות הברית בתאריך 22.05.19, אך מועד עליית הסרט בבתי הקולנוע בארץ לא ידוע.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה