כוכבי The Walking Dead חותמים על פרויקטים נוספים בסדרה

על אף הרייטינג הנמוך לה זכתה הסדרה הפופולרית The Walking Dead בעונות האחרונות, יוצריה שואפים להמשכיות בפרויקטים נוספים בהם החתימו את כמה מכוכבי הסדרה.

השאיפה להמשכיות נוספת של הסדרה The Walking Dead קמה בעקבות החדשה הרועשת על כך שאחת הדמויות הראשיות, ריק גריימס, יופיע בה בפעם האחרונה בעונה התשיעית. המעריצים נשארו לנחש האם ריק גריימס (בגילומו של אנדרו לינקולן) ישרוד או שמא ינשום את נשימתו האחרונה בסדרה, אבל זהו לא המקרה: הדמות עתידה לככב בטרילוגיית סרטי טלוויזיה המבוססים על הסדרה.

בעוד שהשחקן חתם על סרטים בפרנצ’ייז, עוד שניים מכוכבי הסדרה, נורמן רידוס (דריל) ומליסה מקברייד (קרול) חתמו על מולטי-חוזים ל-3 שנים בפרויקטים נוספים המשויכים לסדרה. בנוסף מדובר גם על ספין-אוף היכלול את שתי הדמויות הפופולריות. רשת AMC בהחלט לא מתכוונת לעצור ומתכננת לא מעט פרויקטים עתידיים של סדרת הזומבים הפופולרית.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה